Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy zseni hogyan tud beilleszk...

Egy zseni hogyan tud beilleszkedni egy osztályközösségbe?

Figyelt kérdés
Ha társasági életet akar élni, akkor azt, hogy próbálja meg megvalósítani? Nem fogja zavarni, hogy rajta kívül mindenki másképp gondolkodik? Hogy tudja elkerülni, hogy ez ne okozzon problémát? Aki zseni annak nem jöhet össze a társasági élet átlagos emberekkel? Egész életében magányos lesz? Annak külön örülnék, ha egy igazi lángelme is írna, de tudom ez naiv elvárás, szóval minden válasznak szívesen várok.

2014. okt. 30. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Én zseni vagyok éppen, és le kell alacsonyodni a szintjükre, mert ők is emberek! Ha igazán zseni lennél ez nem okozhatna problémát, másfelől meg a zseniális dolgaimmal fejlődéshez való munkáimmal életvitelemmel könnyedén lehet foglalkozni akkor Is ha nem csak zsenik vesznek körül. vagy mi... Inkább feküdj le aludni mert ez nem volt egy értelmes kérdés, de igen, fel kellet tenni! Most hogy már van válaszod egy lángelmétől, cselekedj is eszerint!
2014. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ajánlom a [link] oldalt.

Vannak rajta hasznos tippek.

2014. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Magának való stréber és zseni között nagy különbség van:)
2014. okt. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De még mennyire, éppen ezért kérdeztem a zsenit, hiszen aki magányos stréber akar lenni, az miért akarna társasági életet?
2014. okt. 31. 00:34
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Egy magányos stréber sem akar az lenni, csak nem tud beilleszkedni. Na mi van, mégse vagy zseni?:D
2014. okt. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként lényegtelen, hogy zseni vagyok-e, attól még lehet értelmesen válaszolni a kérdésemre.
2014. okt. 31. 01:06
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem hivalkodik a zseniségével, nem érezteti másokkal, hogy ezzel ő több, ha elfogad mindenki mást is olyannak amilyen, ha tud közös témát, érdeklődési kört megtalálni másokkal, ha a zsenialitását önzetlen célokra (pl. a közösség érdekében) is tudja hasznosítani, akkor egy egészen különc ember is lehet a társaság lelke és szerves része. Ha valóban zseni, akkor a saját döntése, hogy hogyan szeretne viszonyulni a körülötte levőkhöz, hiszen könnyedén megismerheti a többieket, és olyan kapcsolatokat alakít ki, amilyet ő maga akar.
2014. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 L Diablo ***** válasza:
64%
Zseni is többféle van, aki normálisan be tud illeszkedni és van, aki nem tud, mert elvan a saját kis világban. Arról nem is beszélve, hogy aki különc nehezebben tud beilleszkedni, mert az emberek többnyire nem nyitnak felé. De valószínűleg te sem vagy egy zseni, mert a kérdésedből ítélve jócskán hiányában vagy a logikai képességeknek.
2014. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy zseni lennék de nem hasonlítok a többiekre kezdetben csak annyit éreztem hogy valami nincs rendben és elkezdtem gondolkodni hogy vajon mi nem stimmel aztán rájöttem hogy konkrétan SEMMI mivel minden összefüggésbe van mindennel és ettől függően minden ok igazságtalan okozat most annak kell örülni hogy pont ezt gondolom és nem egy kicsit más gondolkodásmódra van éntudat(om) ez elősegítheti a problémamegelőzést is amúgy minden szavamat a reális világra próbálom alapozni és még egyszer átgondolom mielőtt kimondanám bár ha gy-n általába csak rögtönzök mivel bár van tétje mert mindent a becsületemért csinálok de ebbe jobb bele se gondolni amúgy 14 éves vagyok és azért nem tudom megállapítani hogy zseni e mert saját magam ugyanazzal a gondolkodással mint amivel megkérdőjelezem nem tudom megitélni
2017. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A zseni arról ismerszik meg, hogy egy anonim oldalon tesz fel kérdéseket....
2020. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!