Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek nem nevetségesek...

Szerintetek nem nevetségesek a mai zaklatásmániás emberek?

Figyelt kérdés

Pl ráírnak az interneten valakire, hogy szétverik a fejét, meg ez meg az. Nekem eszembe nem jut feljelenteni, pusztán én is visszaírok valami hasonló választ.

Meg ha halálosan megfenyegetnek valakit. Ha tényleg megakarná ölni akkor nem figyelmeztetné, hanem leszúrná vagy lelőné az utcán.

Meg annyira bírnak félni osztálytársuktól/munkatársuktól, mint ha valami maffiavezér lenne.

Azon is csodálkozom, hogy ezt a rendőrség egyáltalán komolyan veszi. Szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonítanak a szavaknak. 1 Perc alatt csinálok egy külföldi kamu emailt és ráírok akárkire, hogy fúú mennyire meg fogom verni. Nincs túlspilázva ez a dolog?



2014. nov. 1. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
De:) Ne félj ha valakit valóban zaklatnak, az útána pontosan tudja mit nevezzen zaklatásnak:D
2014. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ kiről van szó!

Egy olyan "noname" emberke mint te figyelmen kívül hagyhatja, hiszen a halálod nem változtat semmin.

Azonban egy politikus, miniszter, vezető halála annál inkább. Náluk a legkissebb fenyegetésre is felkell készülni.

A gyerekes/debil munkatársas sztorik meg azért vannak mert akit fenyegetnek vagy paranoiás, vagy egy gyenge(belsőleg) személy, aki fél!

2014. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen azt értem. De én a hétköznapi emberekre gondoltam. Itt is egyre több olyan kérdést olvasok, hogy "zaklatják" őket, és annyira gyávák...
2014. nov. 1. 10:13
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
tömören: nem, nincs túlspilázva.
2014. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem nevetségesek.
2014. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én igazából nem tudom kivel értsek egyet, egyértelmű hogy ha valaki így próbál feltűnést kelteni akkor nem kamu emailről írja. Tehát ezen a szálon továbbgondolva valakinek nagyon erõs feltűnési viszketegsége lehet. Illetve tegyük fel hogy valakit nem a 'meg foglak verni és akkor én most kemény vagyok' hanem az önbizalomhiány is késztethet errelehet ez ez a fajta zaklatás is de pl. Sok van mostanság a "netes szatír" nekik is valami ilyesmi járhat a fejükben
2014. nov. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!