Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A magyar fiúknak nem tetszik...

A magyar fiúknak nem tetszik a természetes fehér bőr? Csak a barna (általában szolis)? Érdekes az ázsia férfiaknak a fehér bőr tetszik.

Figyelt kérdés
Miért épült be az agyba, hogy csak a szolibarna lány lehet szép és vonzó?

2014. szept. 28. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Nem beszélek más magyar helyett, de az én fantáziámat a barna haj bőr mozgatja meg, az ázsiai emberekkel meg kár foglalkozni mert eleve érdekesek minden tekintetben, másrészt Dél-Amerikához annyi köze van a Távol keletnek, mint nekünk az írekhez.


Megnézel egy olyan nőt mint Olivia Culpo, sokkal vonzóbb mint egy fehér bőrű angol valaki. Nekem nagyon tetszik ha valaki egy enyhén kreol színre rábarnul még kicsit, így olyan arabos, brazilos külseje lesz.

22F

2014. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Elhiszem hogy hülye vagy,de legalabb ne terjeszd.
2014. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

"az ázsiai emberekkel meg kár foglalkozni mert eleve érdekesek minden tekintetben"


Európában is volt divat a porcelán bőr röpke néhány évszázadig. A hölgyek olyan végletekig is elmentek, h arzénnal kenték be magukat bőrfehérítés céljából, ami elég erős méreg. Akkor ki is az "érdekes"?


Most millió fehérbőrű nőt tudnék példának felhozni, akik mellett Olivia Culpo labdába sem rúghat, de nem kezdek el ezen vitatkozni, mert "ízlések és pofonok". Lényeg, h Éljenek a porcelánbabák!

2014. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a legtöbb srácnak teljesen mindegy, milyen egy lány bőrszíne. Sőt, a legtöbbtől azt hallani, hogy a nagyon mű szolis színt nem szeretik, legyen inkább természetes (vagy legalább annak látszó :)). Persze, van olyan, akinek jobban tetszenek a mediterrán típusúak, de vannak olyanok is, akik pl. odavannak a természetes vöröshajú lányokért, akiknek általában elég világos a bőre.
2014. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Személy szerint én pártatlan vagyok, vannak gyönyörű barnabőrű lányok, ugyanígy lehet bájos a fehérbőrű. Lány vagyok amúgy, szoliztam sokáig... de most úgy döntöttem leszokok róla, és szeressenek így ahogy vagyok. Állítólag jól áll nekem a természetes világos bőrszín.
2014. szept. 28. 17:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, de az a legjobb, ha nem a nyáron barnult, ha értitek :D :D
2014. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A divat miatt. Ha megnézed az utcán a plakátokat, akkor az ott szereplő modellek kb 99%-a barnítva van. (részletkérdés, hogy ez önbarnító, és a modellek nagy része amúgy hófehér)

Az ázsiaiak meg nagyon-nagyon ügyelnek a fényvédelemre, bőrápolásra, nekem a kínai barátnőm akkor is felkeni az 50 faktoros fényvédőjét, ha csak az ablak előtt tanul:D Ha megnézed pl a koreai popsztárokat, akkor meglátod, hogy ők meg fehérek. Szerintem a fehér bőr (vagy legalábbis a rendszeres fényvédőhasználat) legnagyobb előnye, hogy kevésbé ráncos, pigmentfoltos a bőr, pláne hosszútávon.

Én hófehér vagyok, engem nem zavar, így szeretem magam, bár nekem alapból nem állna jól a barnaság. Érdekes, de akiknek tetszettem, azoknak ezért is jöttem be, mert kicsit mások a színeim, mint a legtöbb embernek. (ízlések és pofonok)

Persze számolni kell a b.nkókkal, akik beszólnak, ha nem vagy 100%-ig olyan, mint az átlag, de velük nem kell foglalkozni, nyilván ők sem tökéletesek:-)

2014. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Véleményem szerint leginkább evolúciós oka van. Megpróbáljuk keverni a génjeinket más nemzetségekkel, hogy a génkészletünk sokkal gazdagabb legyen, ellenállóbb, és erősebb. Ezért vonzódhatunk az egzotikus szépségekhez.

De persze lehet, hogy hülyeséget írtam.

2014. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem nevezném magyarnak akinek a barna bőr jön be... Hol hallottad te ezt?

Egyáltalán nem igaz a kérdésben feltételezett elmélet. Nem tudom te eddig milyen "fiúkkal" társalogtál de feltételezem "egyik sem volt egy atomfizikus".

Ázsiai férfi az orosz is meg az indiai is.

Magyar embernek a magyar lányok jönnek be, nem az egzotikus "bajuszosnők" sem az angol pudingokfejűek.

2014. szept. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Akkor még nem láttál igazi, brazil szépséget.
2014. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!