Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van 1 lany akivel beszelgettem...

Van 1 lany akivel beszelgettem (fiu vagyok) es mindig en adtam a temat. Ha pedig kifogytam akkor mondtam neki h lepek mert nincs tema. O perszr nem irt semmit es mondta h szia Szerintetek erdemes vele foglalkoznom?

Figyelt kérdés

1 szavas valaszokat irt amikor irtam 1 regenyt.

Mert beszelgetnek vele de ez elegge egy oldalu beszelgetes soha nem hoz temat stb. Ti mit tennetek, ha 1 ilyen beszelgetesbe keverednetek? Hogy kenyszeritenetek ra a partnert h gondolkozzon es talaljon ki temat?



2014. nov. 10. 22:12
 1/2 anonim válasza:
100%
Szinten lany vagyok!es ugy velem hogy a csajnak egyaltalan nincs kedve a tarsasagodhoz!NEfeled aki nem keress annak nem hianyzol.a CSajnak is vannak önalo gondolatai es erdeklödesi köre,de ha ö erröl nem hajlando temat nyitni az azert van mert nem erdeklödik irantad.Nyilvan csak azert ir vissza hogy nesertsen meg,vagy csak siman tetszik neki hogy szorakoztatod,ha eppensegel unalmas neki vagy raer.En azt tanacsolom hogy hagyd!Ugysem tudsz raeröltetni olyan dolgot amit nem akar.
2014. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez most biztosan nagyon gonosznak fog tűnni, de én akkor szoktam ezt csinálni, ha valakit úgymond le akarok koptatni. Sajnos előfordult többször is, hogy hiába közöltem az illetővel (persze finoman, mert megbántani nem akartam), hogy nincs nálam esélye/nem szeretnék vele találkozni, továbbra is nyomult. Egy idő után két választásom maradt: vagy lekoptatom az általad leírtakhoz hasonló módszerrel (mert nem szeretnék udvariatlan lenni azzal, hogy ignorálom, annál nincs rosszabb), vagy erőt veszek magamon és bunkón elküldöm (ezt viszont sosem teszem, mert nem szeretném megsérteni az illetőt, ill. sokszor barátként még kedvelném is, ha nem nyomulna).

Egy szó mint száz, magamból kiindulva nem nagyon érdemes vele foglalkoznod. Ha érdekelnéd, valószínűleg keresne. :)

2014. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!