Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy egyszerűen...

Miért van az, hogy egyszerűen nem tudok megnyílni mások előtt, és szerintetek hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Kb. egy évvel ezelőtt kezdődött el az igazi "társasági életem",legalábbis én annak veszem. Kb. tavaly ilyenkor kezdtem el ismerkedni,és barátkozni emberekkel,és elég ismert lettem a városomban,(nem nagy városban lakom,de szinte minden velem egykorú gyerek ismer/jóban van velem) mégis általában képtelen vagyok megnyílni mások előtt. Barátnőm olyan jól elszórakozik meg elbeszélget a közös haverjainkkal,én meg csak ritkán szólalok meg,és akkor is félek hogy valami baromságot fogok mondani és kiröhögnek,hülyénk néznek vagy valami ilyesmi. És ez olyan zavaró..:(

Bárki,bármilyen tanáccsal tud szolgálni,nagyon megköszönném,főleg hogy most ősszel kezdem a gimit egy másik városban és az egy kicsit gáz lesz ha továbbra is ilyen zárkózott maradok.

(félreértés ne essék,tényleg nagyon sok ember van aki így szeret,de szeretnék egy kicsit többet mutatni az igazi,beszédes személyiségemből mások előtt)

15/L



2014. júl. 6. 02:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Legyél olyan,amilyen vagy,és merd önmagadat tenni!Nem tudok más tanácsot adni,ha dolgokat humorral tálalsz,akkor minden sokkal jobban jön le,sokkal hamarabb nyílnak meg neked mások,és így te is közelebb kerülhetsz másokhoz!:)

A humor az egyik kulcs,a másik pedig az,hogy soha,senkiről egy osztályon belül ne mondj rosszat,és ne is panaszkodj!A problémáidat egy külsős embernek mondd el,és ha ezt megteszed,akkor nem lesz gond!:)

2014. júl. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D Már ezzel is sokat segítettél!:)
2014. júl. 6. 02:46
 3/8 anonim válasza:
Azt elso valaszolonak teljesen igaza van! Ne felj attol hogy hulyeseget mondassz! Az elejen en is igy voltam ezzel.. Ma mar a tobbiekkel nevetek ebben a szituacioban! Add mindig onmagad es nem lesz gond :)
2014. júl. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy te vagy a zárkózott, talán a barátnőd az a röhincsélős fajta, aki a semmiről is órákat tud csevegni hasonlóval.
2014. júl. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A legfontosabb tényleg az, hogy mindig légy önmagad, még ha furcsállják is. Előbb utóbb így hozzád vonzódnak a hasonló gondolkodású emberek és a társaság értékelni is fog. A másik nagyon fontos, hogy ha tényleg szeretnél társasági életet, hogy hidd el, hogy értékes vagy és lassan feszegesd a saját határaidat, komfortzónáidat, ami kényelmetlen de megéri. Fiúként én is ilyesmit éltem meg.
2014. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egyetértek az előttem válaszolókkal.

De ha nem tudod nagyon magadat sem adni, akkor ott az alkohol. Most úgy teszek, mintha nem olvastam volna el, hány éves vagy, viszont úgyis abban az időszakban vagy, amikor általában kipróbálják. Nem azt mondom, hogy folyamatosan igyál, amikor emberek társaságában vagy, de pár alkalom után sokkal nyitottabb leszel. :)

2014. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!!:)

megpróbálok úgy tenni ahogy írtátok,és majd meglátjuk hogy mi lesz..:D:)

És mégegyszer köszönöm!<3

2014. júl. 6. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyformán társasági ember. Ha te nem vagy ilyen típus, azt nem kell erőltetni. Örülj annak az egy-két barátnődnek, akik vannak neked, velük ápold a kapcsolatot, az ilyen nagy "társasági" összejövetelek általában üresek. Olvass sokat, attól esetleg a talpraesettséged javulni fog.Szókincsed gyarapszik stb. Persze nívós irodalmat, verseket.
2014. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!