Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Barátommal most leszünk...

Barátommal most leszünk lassan 3 hónaposak és ajándéknak egy egy közös képpel kapcsolatos dolgot szeretnek neki adni tudnátok ötleteket?

Figyelt kérdés
Azért ide írtam mert itt talán értelmesebb emberek jarkalnak mint a szerelem/sex témában.köszönöm előre is:)
2014. nov. 21. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Közös kép egy bögrén, nekem tetszene.
2014. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hmm köszönöm:) es meg esetleg valami?:)
2014. nov. 21. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy szép keretet te magad egy közös képetekhez. Szerintem jobb mint a bögre meg egyéb sablonos tárgyak. Amúgy megbeszéltétek hogy ünnepeltek 3 havonta? Mert évfordulót szokás ünnepelni és fura lehet ha te adsz valamit, neki meg fogalma sincs hogy egyáltalán mióta is jártok vagy mivan...
2014. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat eddig honaponta kaptam valamit igy mostmar en is tobbet szeretnek mint egy csokit adni:) de le fogunk vele allni:d ez tul koltseges igy:D
2014. nov. 21. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem el is mehettek közösen valahova..nem feltétlen kell ajándékot venni, elmentek ketten sétálni egy nagyot vagy valami más módon emlékezetessé tenni
2014. dec. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!