Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha a legjobb...

Mit csináljak, ha a legjobb barátommal (el) romlott a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy kb 1 éven keresztül nagyon közeli viszonyban voltunk,minden nap beszélgettünk,órákon keresztül,voltak közös programjaink...stb.Most viszont talált magának egy barátnőt,és azóta engem elhanyagol..néha napokig nem beszélünk,semmit sem tudok már róla jóformán..A suliban is akkor keres csak,amikor kell neki valami.Többször mondtam már neki,hogy úgy érzem kihasznál meg stb,ő meg azt mondta,hogy majd megoldjuk..Aztán 2-3 napig kedves,utána folytatódik ez az egész elhanyagolós cirkusz..Nekem ez nagyon fáj,nem szeretném elveszíteni,sem pedig veszekedni vele,de nem tudom hogy mondjam el neki hogy ez nekem rossz,úgy hogy meg is értse..Minden ötlet jól jönne,előre is köszönöm. 16/L

2014. nov. 20. 21:25
1 2
 1/11 magic csajszi válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is. Illetve,pont ugyanilyenben,csak nekünk már annyira gallyra ment a barátságunk,hogy,szinte átnéz rajtam...

Próbálj meg többet vele lenni,de ami fontosabb,megbeszélni. Ha nem válik be semmi,akkor vége....Mármint,változunk. Eltávolodtatok/tunk egymástól. Nem bíztok/zunk egymásban...

Azért ne add fel! Drukkolok neked :)

14/L

2014. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 20. 22:03
 3/11 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele. És ha nem halgat meg vagy ha megsértődik akkor nem igaz barát!
2014. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Részedről biztos csak baráti érzések vannak?
2014. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nyáron mindkettőnk részéről több volt ez,mint barátság.Viszont egyikőnk se akarta kockáztatni a barátságot,ezért nem jártunk,se semmi.Most szerintem csak baráti érzések vannak.
2014. nov. 23. 13:18
 6/11 anonim válasza:
Nem csak azért gondolod, hogy most nincs több, mert tudod barátként tarthatod magad mellett és félsz, hogy teljesen elveszíted?
2014. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem.Azért nincs több,mert idővel rájöttem,hogy mi nem illünk össze,úgy.Csak,és kizárólag barátként szeretném magam mellett tudni.
2014. nov. 23. 14:14
 8/11 anonim válasza:

Ezeket vajon ő is így gondolja?

Én megpróbálnám az egészet az ő fejével, az ő szemszögéből is átgondolni amennyire lehet.

2014. nov. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem igazán tudom hogy nézzem a dolgokat az ő szemszögéből ..
2014. nov. 24. 19:19
 10/11 anonim válasza:
Szimplán gondold a helyébe magad. Jóban voltatok, neked lett egy párod, akivel lehet szívesebben vagy..... stb.
2014. nov. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!