Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyen több barátom,...

Hogy legyen több barátom, hogy legyek népszerűbb?

Figyelt kérdés

Összesen egy igazi barátom van a suliban, meg még két másik lány van, akikkel úgy elvagyok. Mi négyen általában együtt vagyunk, de a többiek az osztályból egyáltalán nem foglalkoznak velünk. A legjobb barátnőm már mondta, hogy őt is zavarja ez. Nem akarok menő lenni, mert introvertált vagyok, de nagyon jó lenne, ha több barátom is lehetne, vagy ha legalább beszélőviszonyban lennék az osztálytársaimmal. Szeretnék egy kicsit jobban beilleszkedni.


Szerintem az osztálytársaim furának, félősnek, csendesnek tartanak engem/minket, mert csak egymással szoktunk beszélni, hülyéskedni, nevetni és nem hangoskodunk, meg nem beszélünk órán. Mint már mondtam, nem akarok menő lenni, csak szeretném, ha legalább néha beszélhetnék az osztálytársaimmal, vagy akár az osztályomon kívüli emberekkel, mert szeretnék még 1-2 barátot, meg azt szeretném, ha jófejnek tartanának, és nem furának. Meg a másik, hogy "nyomiként" nem sok esélyem van rá, hogy valaha is legyen barátom...

Valami tanácsot tudnátok adni? Előre is köszönöm. :)

13L



2014. nov. 23. 15:09
 1/1 Puppies válasza:

Hát maradjatok bent szünetben az osztályban és ha valami olyan témáról beszél más amihez hozzá tudtok szólni szálljatok be a beszélgetésbe.Csak adjátok önmagatokat.De soha ne mondjátok vlmire h utáljátok vagy hasonlóak mert nem tudhatjátok hogy a többiek hogy viszonyulnak ahhoz a dologhoz.Próbáljatok viccelődni stb.Én sem vagyok az a nagy közösségi lény, menő emberke, vagy csevegő partner és nálunk is megy klikkesedés ám van h szünetbe előjön vlmi nagy közös vicces téma és akkor mindenki beszélget.Ott is úgy megy h valaki meghallja hogy a többi miről beszélget és hozzászól vlmi vicceset.Próbálkozzatok.

Attól meg ne félj h nem lesz pasid.Ha boldog ember vagy meg kimozdultok néha lesz barátod.Csak ne félj leállni beszélgetni.

A legrondább nőnek is van férje és a legálaltabb zsírdisznónak is.Ne aggódjatok.

2014. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!