Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a levelezős ismeretségeket illetően?

Figyelt kérdés

Van olyan személy akivel csak leveleztek, és még soha nem találkoztatok, de jól kijöttök? Nyitottak vagytok az ilyen jellegű ismeretségekre? Vagy nem hisztek az ilyen barátságokban, amelyek a távolságok miatt csak interneten tudnak kiteljesedni?


Nekem van csak levelezős barátnőm, és jól működik a rendszer. De mások tapasztalataira is kíváncsi vagyok. :)



2014. nov. 24. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak. Az egyiket feleségül is vettem :)


Igazából ugyanolyan ez nálam, mint a "valós" barátkozás. Vagy megtaláljuk a közös hangot vagy nem. Ha igen, akkor mindegy, hogy mennyire virtuális, sőt a kezdetekben jobb is a névtelenség és az arctalanság miatt.


De mindig aggódok amiatt, hogy csak be akarnak palizni :(

2014. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon szeretnék egy levelezős barátot de sajnos még nem találtam olyan személyt akivel ez működne.Valójában volt egy emberke akivel hónapokig leveleztünk aztán egyszer csak nem írt vissza.Nem tudom mi történhetett,pedig jól kijöttünk.
2014. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1#. A bepalizást illetően én is tartok ettől, de ha írnak nekem hogy megismernének, akkor általában nyitottan állok a dologhoz. Valamilyen furcsa módon, meg szoktam érezni, hogy tényleg komolyan gondolja e az adott fél a levelezést. Általában ez abból szokott átjönni, hogy milyen témákról tudunk elbeszélgetni. Ha valaki úgy ír, hogy "helló, mizujs, milyen a napod, beszélgethetnénk?" akkor az már alap hogy ő nem stimmel... :)


2# ilyen helyzetben én is voltam, itt ismertem meg a csajszit, szinte regényeket írtunk egymásnak napi szinten, volt közös téma, meg ilyesmik erre egyszer csak nem írt többet. Szintén több hónap után történt, úgy mint nálad...

2014. nov. 24. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Én rengeten emberrel leveleztem már, külföldiekkel és magyarokkal egyaránt. A közös hobbi hozott össze minket. Van, akivel élőben is találkoztam, és nagyon jól elvoltunk. Van, aki a legjobb barátnőm lett. Persze van olyan is, akivel egy idő után ellaposodott és véget ért a beszélgetés. Viszont az egyik legjobb barátnőmet sajnos csak levélen keresztül tudom elérni, mert messze lakik. Így is a barátomnak tartom. :)

Ahány levelezőtárs, annyi féle végkifejlet. :D

2014. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Túlnyomó részt pozitív. Mindig van aktív levelező társam. A leghosszabb ezek közül 2 éve kezdődött és azóta is tart. Nem nagy távolság van köztünk, de még nem találkoztunk.

20/L

2014. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem pozitív. Van egy barátom, akivel már 8 éve levelezgetek. A vicc az egészben, hogy 40 km-re lakik tőlem, ettől függetlenül az egyik legjobb barátom.

Sajnos, a mostani próbálkozásaim nem olyan sikeresek, mert pár hónap múlva nem ír vissza.

2014. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nemrég itt, gyakorin kezdtem el levelezni egy-két emberrel. Persze volt néhány kudarcba fulladt kísérlet, mert belefutottam egypár tahóba is, de van egy ember, akivel úgy néz ki, még sokáig nagyon jóban leszünk. :) A másik normálisnak tűnő személy gyanús, hogy az előző válaszolók tapasztalataihoz hasonlóan egyszer csak eltűnik, mert pár napja nem ír. Hm.

Alapjában véve nyitott vagyok erre. Szerintem mindegy, hogy neten vagy személyesen ismerek meg valakit, ugyanúgy lehet jó fej, vagy bunkó.

2014. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a csak levelezés a mai világban már nem működik hosszú távon. Persze kérdés, hogy mi a levelezés célja. HA társkapcsolat, akkor nem működik. Ha más, akkor simán.
2014. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!