Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik kimentek külföldre, mik...

Akik kimentek külföldre, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Fontolgatom én is nagyon viszont, nincs meg az a véglöket bennem, és igencsak félek. Beszélem nagyon jól az angolt, alapszinten a németet is.

Kérdésem : hogy birtátok eleinte ott kinnt? Hogy boldogultatok a nyelvvel? Esetleg magány, egyedüllét? Talpraesettnek mennyire kell legyél?

És még mellé ha tudtok irni bármit amit hasznosnak láttok.


Megbántátok?


2014. aug. 29. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem eleinte jó, mert új hely, emberek, én spéci szeretem ezt a részét, de aztán késöbb felszáll a rózsaszín köd és előjönnek a problémák, mert minden országban vannak, csak mások. Ha tudod a nyelvet, az szuper, de tuti fura lesz élesben, ha még nem voltál kint.Az angolban bizony megvannak a dialektusok (németül nem tudok), meg kell szokni. Egyedüllét természetesen szar, főleg ünnepeken, de nyilván szerez az ember barátokat késöbb, szóval nem lesz az mindig úgy. talpraesettnek valamennyire kell lenni, mert egy idegen országban kell eladnod magad. A munka nem fog házhoz jönni! Nem bántam meg.
2014. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!