Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek hogy ment a beilleszked...

Nektek hogy ment a beilleszkedés gimnáziumba, szakközépiskolába? Most kezdtem az új sulit, milyen tapasztalataitok, tanácsaitok vannak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem jól ment.:)

Jófejek, kedvesek és nem kötekedősek mint a régiek..(eddig, meglátjuk meddig bírják)

2014. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is jól ment, sose volt gond a barátkozással. Mindenképp magadat add, ne játssz rá a kedvességre mert akkor te leszel a gyík.
2014. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert a beilleszkedéshez! Szerintem is légy az, aki vagy, nem kell mindenáron megfelelni mindenkinek. Légy tisztában saját értékeiddel. Fontos a beilleszkedés, de ne feledd, hogy tanulni mentél az iskolába, és a jövőd szempontjából fontos nagyon, hogy mennyire használható tudást sajátítasz el. Én vidéki voltam és budapesti iskolában kezdtem tanulni, vagyis ez is nagy különbséget jelentett, de nem volt nehéz beilleszkedni.
2014. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. okt. 23. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!