Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Focistával ismerkednék. Valaki?

Focistával ismerkednék. Valaki?

Figyelt kérdés
Ez egy annyira hülye dolog, főleg, hogy 19 éves vagyok és ilyen iszonyatosságra vetemedem. De nem találok focistát magamnak. Egyszer elszalasztottam egy "magyar hires" focista lehetőségét, de velem sosem csalják meg a barátnőjüket.:) Szóval 18+ focista pasikkal ismerkedne egy 19 éves csajszi. (N)

2014. nov. 24. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincsenek fiatal focisták. Csak egoista, tehetségtelen, lusta, bunkók vannak, akik azt hiszik tudnak focizni pedig amit csinálnak az csak szánalmas bénázás. Ezt az eredményeik remekül tükrözik. Költözz Angliába, Hollandiába, Olaszországba, Németországba vagy Spanyolországba. Ezekben az országokban van foci.
2014. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ez a baj. :-D pedig annyira jó lenne baratnokent ulni a lelaton, nem csak szurkolokent. De regen meg az is meg volt, de most mar nincs miert Magyar meccsre jarnom. Szoval sosem lesz alkalmam. :-D
2014. nov. 24. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem van ötletem, gyere a meccsemrexD
2014. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mennyei III? :D
2014. dec. 15. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyakrabban járj ki a meccsekre, aztán ismerkedj. Így jöttem össze én is eggyel. :D 21/L
2014. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem, nb1.
2014. dec. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"nem, nb1"


Tehát a ti focinak nem nevezhető bénázásotokat láthatjuk a TV-ben... Egyébként mennyire fizetik meg azt a nagy nullát, amit produkáltok?

2014. dec. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mennyei elso o. Imadtam. Hol focizol?
2014. dec. 18. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!