Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » El lehet nézni egyszer egy...

El lehet nézni egyszer egy lánynak, hogy lerészegedik, és hülyeséget csinál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok. A szüleim sosem engedtek sehova, mostanság kezdtem el élni. Pár hete elmentem egy buliba, ahol nagyon lerészegedtem, az történt, hogy néhány fiúra rámásztam (inkább ők másztak rám, én meg kb. nem voltam magamnál) és irtóra szégyenlem ami történt. Nem tudtam, hogy ez fog történni, hiszen alig ittam. Más nem történt. De annyira szégyenlem magam. Hetek óta nem eszek ezen rágódok. Volt valaki hasonló szituba?
2014. nov. 26. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira nézhető el, mnit egy csávónak. Nem tudtad, mik a határaid, az első lerészegedése mindenkinek durva. Szóval most kiderült, hogy annyira nem bírod jól a piát. Ezentúl csak óvatosan, hogy ne ismétlődjön meg! Ami megtörtént azon már ne mtudsz változtani, de inkább tanulj belőle, minthogy szégyenkezz rajta (persze dicsekedni sem kell vele).
2014. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy ittam bulikban, de ennyit sohasem és nagyon kiborultam magamon. Most sem sokat ittam, csak valami nagyon kiütött. Már hetek óta ezen szenvedek. Mit gondolhatnak rólam :(
2014. nov. 26. 19:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, elnézni a hibákat szokás, de amit te "tettél" az nagyon messze van a hibától. Mindenki részeg lesz egyszer, ez nem jelent semmit. Szerintem ezt max. figyelmeztetésként lehet felfogni, hogy legközelebb ne alakuljon így.

Azért érzed ezt nagy bajnak, mert a szüleid nagyon konzervatívan gondolkodnak, de nyugodj meg nem történt az égvilágon semmi baj, nehogy már az egészséged kockáztasd ez miatt. Egyél rendesen, ne aggódj semmin.

2014. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kezecske. Az biztos, hogy megjegyeztem míg élek. Nem iszok többet soha ennyit.
2014. nov. 26. 19:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eloszor el lehet nezni, masodszor mar nem.
2014. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kezecske. Az biztos, hogy megjegyeztem míg élek. Nem iszok többet soha ennyit.
2014. nov. 26. 19:44
 7/14 A kérdező kommentje:

'' Szerintem eloszor el lehet nezni, masodszor mar nem.''


Ez nekem kicsit erős kijelentésnek tűnik. Ha én lennék a kívül álló, azt mondanám, hogy 'oké te lány egy évben kétszer jól bepiálsz megbocsájtható'


De én többet nem fogok az biztos.

2014. nov. 26. 19:46
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ne rágodj ezen. nem gáz én évente egyszer rugok be,nekem bőven elég annyi. ha nem leszel alkoholista akkor nincs gond, egyébként én is anti alkoholista vagyok.

de arra figyelj nagyon ha egy szórakozohelyen vagy,nehogy valamit belekeverjenek az italodba,nehogy molesztáljanak a fiuk,vagy megerőszakoljanak(ez komoly!).

én csak szűk baráti társaságban szoktam berugni,otthon vagy annál a jó barátnál,max. 3-4 ember társaságában.

én a helyedben szórakozohelyen lehet h vinnék magammal saját italt. attól függ milyen helyre mész. vhol ciki,de lehet h van olyan hely aminek rossz a hirneve. (drog)

és általában én vagyok a csapat józan embere ha megyünk valahova csapatban,haverostul, mert nem lehet megbizni senkiben,a legártatlanabbnak tűő emberek képesek a legrosszabb dologra. én ezt egyátalán nem érzem kinosnak ciginek,h nem iszok,részegedek le velük,meg cikinek h nem dohányzok,bár a cigifüstőt nehéz elviselni. a környezetemben szinte mindenki dohányzik.


és szerintem feltétlen beszéj erről anyukáddal ha lehet, feltéve a megértő,nem idegbeteg,és nem tépi le érte le a fejed. ő is volt fiatal,ő is csinált hülyeségeket.


de ha vele nem megy apukáddal biztos mindenképpen meg tudod beszélni,ő férfiként megint másként látja a dolgokat. ő félt téged,mert tudja milyenek a férfak.


erről hosszasan lehetne beszélni,mert az élet bunyolult és összetett dolog,és nem mindegy h éled meg.. :)


remélem el tudsz erről beszélgetni a szüleiddel,hidd el neked is könnyebb,jobb lesz. csak legyél óvatos. nem szabad megbizni senkiben. sok férfinek nem tisztességes a szándéka. és ha még szűz vagy,amiben bizonytalan vagyok,akkor jól gondold meg kivel fekszel le előszőr,mert annak egy igazi szép élménynek,emléknek kell lennie.. :)


na megint csak eltértem a témátüól,hosszu voltam. de szivesen segítek a fiataloknak,h jó irányba tereljem őket :D 24L

2014. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

sztem még előfordulhat h iszol ilyet ne mondjál h soha,mert ezt nem tudhatod. csak olyan körülmények között kell ahol biztonságban érzed magad,és tudod ha be is rugsz le birsz feküdni egy helyre. mondom én a párommal egy nagyon jó barátnál szoktunk együtt. csak ugy h jól érezzük magunkat. de nekem igazság szerint ahhoz sem kéne inni. de kicsit feoldodsz tőle ennyi,bátrabb leszel,lehet kimondasz olyat is amit nem mersz.


1 válaszolonak nincs igaza h ugyanugy nézik egy nőnek mintha egy férfi rugna be. nőtől csunya dolog,de a férfinak bűszkeség,ezzel menőznek,hiszen nekik ez a kikapcsolodás. nem egy nőies dolog..

2014. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

El lehet nézni többször is.

Nem tudja az ember először, hogy hat az ital. Nagyon sokan szándékosan részegednek le hétvégenként, nem ismerve a határt. Te úgymond véletlenül belekerültél egy teljesen idegen helyzetbe, persze, hogy nem tudtad mi lehet a vége. Lépj tovább ne foglalkozz vele ennyit.

A szüleid tudják egyébként?

2014. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!