Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hatalmas hülyeséget csináltam!...

Hatalmas hülyeséget csináltam! Megfog nekem valamikor bocsájtani?

Figyelt kérdés
Van egy fiú és tetszik nekem és én is neki ezt ő mondta. Múltkor miután találkoztunk azt írtam az egyik haverjának, hogy a fiúnak milyen b*zis a hangja és ő meg elmondta a fiúnak. Másnap ráírtam és ő azt mondta, hogy tudja, hogy mit mondtam a hangjára és én mondtam neki, hogy ne haragudjon és csak viccből mondtam, ő pedig azt mondta hogy nem haragszik. Azóta sem ír, de nekem hiányzik és rosszul esik hogy megbántottam. Mit csináljak? Írjak neki vagy hagyjam békén? Meg fog bocsájtani?

2014. nov. 4. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
mond el neki , hogy még ide is kiraktad a kérdésed annyira megbántad , és tanácstalan van hogy mit csinálj , és nagyon szeretnéd ha megbocsájtana , amúgy meg ha azt mondta hogy nem haragszik és mégis akkor már ő a ludas, hisz te már 1x bocsánatot kértél , ő akkor már NE hazudja azt hogy megbocsájtott , ha mégsem...
2014. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!