Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Borzasztó nagy hülyeséget...

Borzasztó nagy hülyeséget csináltam! Szerintetek ezek után mi legyen?

Figyelt kérdés
Tehát van egy barátnőm.Régóta tudom hogy biszexuális,és sokszor flörtölgettünk egymással,egyértelművé tette hogy tetszem neki.Nagyon jó humorú,kedves,odaadó,szóval összességében remek ember,és vonzó is,de én nem érzem úgy hogy képes lennék egy másik lánnyal járni.Van egy fiúm,őt a legtöbb ismerősöm nem szereti,nagyon tehetős a családja és eléggé bunkó megnyilvánulásai vannak,amolyan "én sz*rtam a spanyol viaszt" típus.A barátnőm mindig is utálta.Ő is tehetős,de nem az a "nekem van neked nincs hahaha" alak mint a barátom.Szóval tegnap volt egy buli a barátnőmnél,sokan voltak,medencéztünk,ittunk,táncoltunk,nagyon jól szórakoztunk.Már javában folyt a buli,mikor hozott nekem egy koktélt és azt mondta beszélni szeretne velem.Elvonultunk és bevallotta hogy többet jelentek neki egy barátnál,de ha én nem így érzek semmi baj,csak jobbnak látta elmondani.Annyira hihetetlenül szép dolgokat mondott rólam,úgy éreztem hogy neki tényleg én vagyok a legszebb,a legokosabb,a legfontosabb.Megcsókoltam.Aztán felmentünk a szobájába és folytatódtak a dolgok,lefeküdtünk.Bizton állíthatom,ez volt életem legcsodásabb éjszakája.Annyival jobb volt vele mint eddig bárki mással.Már fél öt körül felébredtem,és ahogy ott aludt mellettem úgy éreztem most vagyok a legboldogabb.Viszont rádöbbentem,hogy én tulajdonképp megcsaltam a pasimat,tönkretettem a barátságomat,és átvertem azt az embert aki a legjobban szeret engem.Most egész biztos azt hiszi hogy lehet köztünk valami,és jogosan hiszi,hiszen én kezdeményeztem.De én nem hiszem hogy képes lennék kapcsolatban élni egy lánnyal.Nagyon cefetül érzem magam.Fél nyolckor fog kelni,ha magától nem ébred fel előbb.Mit mondjak?Mit csináljak?Már lementem körül nézni és inni valamit,kb. mindenhol fekszenek/alszanak,borzasztó a kupi.5-en 6-an fogunk maradni segíteni takarítani.Nap végéig legalább,de inkább miután felkelt,meg kell beszélnünk a történteket,de nem tudom mit mondjak,vagy mit tegyek.
2014. júl. 26. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen elmondod, hogy jó volt, csodás stb, de rájöttél, hogy nem érzed magad biszexnek, nagyon sajnálod, de nem kaarod hitegetni stb. Csak őszintén, ennyi.


Megjegyzés, ha ilyen gyorsan megcsalsz valakit, akor nem ártana elgondolkodni azon, hogy egyáltalán kell-e neked, illetve el tudod -e képzelni vele a jövődet? Kívülről nézva a válasz amúgy: nem.

2014. júl. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez elég szemêt dolog volt mindenkivel szemben!
2014. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. Ha én lefeküdnék egy fiúval, és úgy érezném, vele volt eddig a legjobb, tuti nem hazudnám magamnak azt, hogy nem vagyok buzgár. Jobb ha az ember őszinte magával, nem?

Szerintem te biszex vagy. Ha még együtt akarsz maradni a barátoddal, szerintem mondd el neki mi történt, lehet nem is bánja majd. Egy férfinak inkább csak az a megalázó, ha egy másik férfival csalják meg.


32F

2014. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért óvatosan! A lányok nagyon szemetek tudnak lenni egymással, főleg egy ilyen eset után.
2014. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lenne nekem egy-két kérdésem...

- Ha nem vagy biszex (= nem is jön be a csaj, meg úgy általában egy csaj se), mi az Istenért flörtölgettél vele? Miért csókoltad meg és miért feküdtél le vele (amit elmondásod alapján azért élveztél), ha nem kívánod őt? Biztos vagy te ebben a "nem vagyok biszex" dologban?

- Miért nem lehet köztetek semmi, ha a vele töltött éjszaka ilyen csodás volt és mellette ébredve érezted magad a legboldogabbnak?

- "Úgy éreztem hogy neki tényleg én vagyok a legszebb,a legokosabb,a legfontosabb." És a barátod mellett nem ezt érezted? Gerinctelen dolog a megcsalás, ezt aláírom, de ha a fiúd mellett olyan végtelenül boldog lennél szerinted megtetted volna?

2014. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hejj! Mi itt a baj? Lehet, hogy a barátod nem is bánná, ha megtudná azt, hogy van egy barátnőd!


Hármam párban...

2014. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!