Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogyha valaki...

Mama12 kérdése:

Lehetséges, hogyha valaki meghalt, utána tud ártani valamelyik hozzátartozójának? Vagy mit lehet tenni az átok ellen, és egyáltalán működik egy átok mama12.

Figyelt kérdés

Anyám halála óta mindig valamilyen baj, baleset sújtja a családomat, és engem is.

Sokszor az az érzésem, hogyha valaki a családból velem jön valahova,azt mindig valami baj éri. Már azt mondtam a családtagjaimmal, hogy egyikőjükkel se megyek sehova, hogy ne hozzak rá bajt.



#betegség #Átok #családi balesetek #sorozata.
2014. ápr. 10. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem lehetséges. Az átok, babona csak beteg emberek szüleménye. Az aki beteges hisz benne, az azt is elhiszi,hogy minden baj forrása ő maga.

Ha annyi baleset ér, az azért van, mert bénázol, és akaratlanul is úgy alakítod a dolgokat.

2014. ápr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
48%
OMg -.-
2014. ápr. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnek van igaza. Átok nem létezik, csak beképzelik maguknak az emberek.
2014. ápr. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Gyémántlány ***** válasza:
30%
Nem, ez nem lehetséges. Ha minden problémának ilyen egyszerűen meglenne az oka, hajjaj... :)
2014. ápr. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Én nem mondanám, h nem létezik átok. Sajnos mindig az létezik, amibe hiszel. Tagadd meg, és ne higgy ilyesmikbe. Inkább Istenben higgy, Ő nem engedi vissza a holtakat semmi szín alatt. A bevonzás törvénye is igaz, ha az van benned, hogy téged úgy is csak rossz fog érni, akkor azt is fogod magadhoz vonzani.
2014. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

De miért akarna egyáltalán ártani?

Átkokban én sem hiszek. Sokszor a balszerencse-sorozat nem véletlen, és változtatásra hívja fel a figyelmet.

2014. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Passiflora ***** válasza:
57%

Kedves Kérdező!


Megkérdezhetem Tőled, hogy - függetlenül attól, hogy lehetséges-e, amit kérdeztél - el tudnád képzelni az édesanyádról, hogy - ha tegyük fel, a lelke a halála után, fizikai test nélkül is itt maradt volna a mi létsíkunkon), ártani akarna Neked, vagy bárki másnak a családból?


Nem szeretnék rossz érzést kelteni Benned ezzel a kérdéssel, de olyan volt esetleg a kapcsolatotok, hogy ennek a legcsekélyebb lehetősége is felmerül benned?

2014. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

kérdező!

átok, rontás valós dolgok, ne abból indulj ki amit itt pár kisiskolás ír le.

elvileg a szellem is lehet ártó, még akkor is ha meghalt, hiszen akkor már lát minden összefüggést, amit te tettél ellene, még ha ő akkor nem is volt jelen vagy gondoltál róla, vagy negatív érzést éreztél felé.

imádkozz felé, és kérj bűnbocsánatot Istentől, majd kérd hogy ő is bocsásson meg, mert ellene vétettél.

Így feloldozást kaphatsz, de csak ha tiszta szívből volt az egész bűnbánati cselekményed.

2014. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

8: miért imádkozzon egy halotthoz? Tyhűű, és említed Istent is? És még te írsz másokról kisiskolás felfogást? :D

Ha már említetted Istent..., akkor mielőtt nekem esnél, keresd ki a Bibliából, hogy mit mond Ő erről, és mit mond pláne arról, hogyha vki halottakhoz imádkozik. :D

2014. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bevallva engem egyszer majdnem elütött egy halottas kocsi!!

De szerintem ilyenek nem léteznek!!

2014. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!