Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy ennyire...

Miért van az, hogy ennyire számíthatok az internetes haverokra?

Figyelt kérdés

Van kb. 5 nekem. Abból csak egyikkel tudtam ma írni, délelőtt kb. 1 órát. Azóta meg a magányom miatt halálra unom magam egész nap. A többi 4 internetes haverom közül egyik se jött volna fel. Illetve kettőről láttam, hogy voltak fent facebookon a nap folyamán többször is, de egyszer se írtak vissza.

Van kettő, akit telefonon is el tudnék érni talán, de nem merem felhívni őket, mert mi van ha rosszkor hívom.

Miért nem képesek feljönni, mit tudnak mégis csinálni egész nap gépezés helyett egy ilyen unalmas szombati napon?


2014. nov. 29. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyökér vagy. A túlzásba vitt számítógépezés is káros. A világ kint majd 10 év múlva megbánnod. Játsszál még sokat aztán majd sírjál. hogy jaj én szerencsétlen miért nem írnak vissza jaj miért nem szeret senki miért ilyenek az emberek. Aztán majd gépezhetsz a híd alatt. Gondolom anyucival élő kis szaros lehetsz.
2014. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1000 meg egy jobb dolguk van minthogy a gep elott uljenek, nekik lehet hogy nem unalmas a szombati nap mert van igazi eletuk is
2014. nov. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régen nem volt pc, se okostelefon, se internet, de tévé is alig-alig, és mégsem unatkozott senki. Nem kéne elgondolkoznod azon, hogy milyen értelmes, hasznos elfoglaltságod lehetne a közösségi oldalakon kívül? Kb. egymillió lehetőséged van, és csak a fantáziád szabhat határt, de ha jobb bambán bámulni a monitort, akkor unatkozz tovább.
2014. nov. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy mit lehetne csinalni egesz nap a gepezesen kivul? Hmmm...gondolkozz el.... menjel le setalni,jattszal pl rajzolj v barmi mas......nem gondolom h nincs mas otthon mint a geped...(ceruza stb. Ilyenekre gondolok...)
2014. nov. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!