Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Internetes ismerősökre tényleg...

Internetes ismerősökre tényleg ennyire lehet számítani, vagy csak én fogok ki ilyeneket?

Figyelt kérdés

Internetes haverok, vannak nekem kb. 5en, de igazából egyiktől sincs jobb kedvem, alig tudok velük beszélgetni mert ritkán elérhetők. Mobilon nem örülnek ha felhívom őket, internetre alig jönnek fel hogy írjak nekik. (Bezzeg az élőbeli ismerőseim egész nap facebookon lógnak).

Internetes ismerősök, akikkel amúgy még nem találkoztam, tényleg ennyire lesz*rnak, mint amennyire látszik?


2014. nov. 14. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fontosabb egy valóságbeli ismerős, mint egy virtuális.
2014. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem egy netes ismerősöm van. Rá se lehet számítani, ha akarok valamit mindig kitalál mást, ami miatt nem ér rá. Írni akkor ír ha neki van kedve, vagy valamire szüksége van tőlem. De ha én szeretnék valamit, akkor már nem elérhető. Ritka szerintem az olyan ismeretség, ahol megbecsülik egymást.
2014. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

semelyikre se lehet számítani, az emberek hulladékok


szinte mindenki kocka, naphosszat a facebokon lóg meg wowozik, de beszélgetni se lehet értelmesen velük.

max ha fiatal vonzó lány vagy.


az emberek nem jók semmire, jobb ha lefoglalod magad mással

2014. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem írhatsz! :) de kérlek add meg a mail címed itt vagy ha gondolod leírom priviben
2014. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt néhány internetes barátom, akikkel sokáig meg volt a kapcsolat. Némelyikkel napi szinten. Sokszor mondták nekem mások, hogy "jaj azok nem is igazi barátok stb. stb." Persze, hogy nem azok! Nem is ez volt a cél. Idegenek voltunk egymásnak, távol laktunk egymástól, így nem tudtunk és nem is akartunk egymás dolgai felett ítélkezni. Az egyik ilyen "barátommal" szinte minden problémánkat megosztottuk egymással, pont ezért. Külső szemlélőként elfogultság nélkül nagyon jól tudtunk egymásnak támaszt adni.
2014. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!