Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak itt olyan huszonévesek,...

Vannak itt olyan huszonévesek, akik, amikor egy bulizó csoport éjszaka elsétál az ablakuk előtt, mindig, csak kinéznek utánuk és valahogy az jut az eszükbe, hogy nekik ez az egész kimaradt?

Figyelt kérdés
27/F, Szeged

2014. dec. 5. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak, de 27 évesen is be lehet még pótolni ezt simán, persze ha még nem házasságba élsz gyerekekkel.
2014. dec. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régebben én is így gondoltam, éreztem. De be kellett látnom, hogy nem vagyok egy bulizós fajta. Bár körülöttem szinte mindenki az és ezért kicsit nehéz. 28/F, Near Szeged
2014. dec. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kimaradt ez az egész. Maga az éjszakai bulizás, ivászat nem hiányzik, de az hiányzik, hogy soha nem volt olyan baráti köröm, akivel elmehettem volna bulizni, ha akartam volna. Szóval az az érzés hiányzik, hogy van két-három ember, akivel lehet együtt kulturáltan szórakozni. 26L
2014. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!