Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan "rázzam le" amikor rám...

Hogyan "rázzam le" amikor rám találnak neten és írnak és írnak, én meg már rég aludnék? De közben rokon, vagy ilyesmi, hogy nem lehet csak úgy.

Figyelt kérdés
meg vagy magáról mesél, amibe nem ilik közbe vágni, vagy rólam kérdez, amire meg nem mondhatom azt, hogy hagyjuk már, szia..
2014. dec. 7. 01:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mennem kell aludni, mert fáradt vagyok és korán kelek! Szia!"


Nehéz volt?

2014. dec. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

az apróbetűs részt is elolvasnád ? :)


mikor hova vágjam ezt be amit írsz

2014. dec. 7. 01:59
 3/10 anonim ***** válasza:
"Na kezd késő lenni, pihenni kéne holnapra, majd még dumálunk, addig csao jó éjt"
2014. dec. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vágd be, a chatbe, amikor már aludnál és menned kell pihenni.
2014. dec. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen túl bonyolítani

- Jaj, bocsi, hogy a szavadba vágok, de nagyon álmos vagyok, elteszem magam holnapra. Jó éjt...


Ennyi...

2014. dec. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Írhatod azt is, hogy "bocs mindját jövök csak elszabadult a medvém", csak semmi értelme. Miért nehéz azt írni hogy aludnod kellene?
2014. dec. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok bejelentkezve folyamatosan a chat-en. Ha mondjuk este 11-kor lépnél le, de pl. fél 11 van és csak egy ismerősöddel beszélsz vagy megnéznél még pár dolgot, akkor jelentkezz ki.

Ha meg rád írnak amikor mennél lefeküdni, akkor szépen közben írod, hogy mész lefeküdni, holnap beszélünk. Röviden még válaszolsz és kész.

2014. dec. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

BÁRKIT le lehet rázni! Tudni kell nemet mondani bűntudat nélkül, különben mások csak lábtörlőnek és baleknak fognak használni.


"meg vagy magáról mesél, amibe nem ilik közbe vágni"


Ezt neked ki tanította? Az, aki azt akarja, hogy te legyél az örökös hallgatósága? Mire fel is?


"vagy rólam kérdez, amire meg nem mondhatom azt, hogy hagyjuk már,"


Mondhatod, nyugodtan. Emelt fővel küldd el a francba. Dolgod van, álmos vagy, unod, értse meg. Ennyi.

2014. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi

megpróbálok határozottabb lenni


amúgy a chat-em alapból ki van kapcsolva, csak lebuktam, hogy fent vagyok,mert épp képeket töltöttem fel

2014. dec. 7. 10:12
 10/10 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a gépet, aztán irkálhatnak amennyit jól esik!
2014. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!