Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lájkolják a képeit, tehát...

Lájkolják a képeit, tehát hasonló rossz körökben mozognak?

Figyelt kérdés
"Exem" és a legjobb haverja (legalábbis akkor az volt) lájkolgatják egy csajnak a fényképét, aki hírhedt drogos. Suliból, sportcsapatból nem ismerhetik, tehát akkor ők is belekeveredhettek a rossz társaságba?
2014. dec. 8. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, csak dögös a bige és felpròbàlnàk....
2014. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én sose értettem ezt. Persze a drog rossz...


Lehet kövezni. Én is csináltam sok mindent. Volt, hogy a legjobb barátnőim csoportos mód elfordultak tőlem, amikor egyszer egy buliba véletlenül össze futottunk, és hát bennem volt.....

Érdekes előtte senki nem tudta, mindenki szeretett, kiegyensúlyozott ember voltam vagyok, normális családdal, 5-ös tanuló voltam. 2 éves normális szeretett teljes kapcsolatban éltem ami mai napig meg van. Kreatív lelkes, boldog ember vagyok, imádok rajzolni stb... Barátságos, lehet rám számítani akkor is lehetett...

De mégis mikor ott találkoztunk a csajokkal és ők megtudták, onnantól kezdve, valahogy mindenki szemében egy kva voltam, egy rossz ember, egy senkiházi...


Na mind1 :D Ezt jól esett kiírni magamból! :D


Egyébként már nem csinálok semmit se. kinőttem belőle.


Egyébként kérdésedre válaszolva, lehetséges, hogy bele keveredtek, de ezt lakolgatásból nem tudod leszűrni. Az bármit jelenthet, bármit. :)

2014. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik haverom szintén drogozik. Ő egyedül az ismerőseim közül. Én sem. Koliban ismertük meg egymást (elég sokat beszélünk).

Lehet, hogy a haverjaid is olyan körökben mozognak, lehet, hogy nem, gondolom bejöhet nekik a csaj. Több ismerős alapján lehetne szerintem megmondani.

2014. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!