Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már valakivel hasonló...

Történt már valakivel hasonló eset?

Figyelt kérdés
Egyik nap megbeszéltem egy találkozót egyik ismerősömmel róla azt kell tudni hogy nálam idősebb nő na mindegy felmentem hozzá és ott volt ő a pasija meg az egyik lakótársa tehát elkezdtünk beszélgetni majd iszogattunk szilva páleszt 1-2 majd több pohár egészen addig amíg berúgtam a csaj pasijával és lakótársával aztán kinosabbnál kinosabb kérdések következtek ez persze mind a csajjal kapcsolatos szex és szerelem alapú volt hogy bejön e nekem meg stb. én persze próbáltam őszinte lenni meg ahol már szükségét éreztem kibúvókat keresni és ennek a tetejébe még ott is kellett aludjak mert nagyon k.o. voltam pluszba okádtam stb. és másnap amiután elmentem onnan csak azon az estén gondolkozok örlődöm hogy mit válaszoltam és mit nem teljes bűntudatom van az egész miatt a helyzet olyan kínos volt bizonyos pontokon hogy szégyenem elhatalmasodása miatt a távozásom napján többször is elgondolkoztam az öngyilkosságon és még mindig kísért az egésznek az emléke esküszöm fogalmam sincs mi van velem vagy hogy mit tegyek :(

2014. nov. 25. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:

1. ne legyél hülye(öngyilkosság)

2. berugtál.... ilyenkor senki nem fog komolyan venni

3. ne szégyeld magad és az érzéseid, azért vannak ilyen hülye ötleteid, mert szégyelled magad mások elött.

2014. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan, miért nem lehet használni az írásjeleket?! Így sokkal nehezebben értelmezhető az egész szöveg, és zavaró is. Na de mindegy....


Tényleg ne legyél olyan h*lye, hogy emiatt öngyilkosságon jár az eszed, hidd el, sokaknak nagyobb problémáik is vannak ennél, mégis életben vannak és küzdenek. Ráadásul tényleg részeg voltál, olyankor aztán mindent mond az ember, plusz ők is piáltak, lehet, hogy nem is emlékszenek tisztán az eseményekre! Ne aggodalmaskodjál ezen, próbáld meg túltenni magad rajta! Sok sikert, hajrá!

2014. nov. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Egy férfi sosem szégyelli az érzéseit. Viszont azt igen, ha hulla részegre leissza magát és nulla önkontrollt tanusit. Szezon & fazon... Életemben egyszer ittam le magam annyira, hogy alig találtam haza, az volt az első és az utolsó is egyben. Te dolgod, hogy milyen értékrendet állítasz fel saját magadnak, csak aztán ne panaszkodj...
2014. nov. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi ez a baromság ?


Ha a csávókat ájultra vered vascsővel, a nőjét meg kikötözöd az ágyhoz és háromszor megerőszakolod akkor azt mondom hogy tényleg jól sikerült a buli és van min elgondolkoznod.


De így hogy nem csináltál semmit...legközelebb igyál rendesen.


És milyen öngyilkosságról beszélsz, menj már a hülyeségeddel.

Puhány fasz.

2014. nov. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ilyenen tudni kell nevetni és továbblépni.


Különben is, ha mással történt volna ez a dolog, akkor mekkora ügyet csináltál volna belőle ? Valószínűleg semekkorát. Csak az ember olykor hajlamos a saját eseteit felnagyítani, mintha az az eset valamivel különbözne a többi milliónyi eset közül, amely hasonlóképpen zajlott, csak épp más személyekkel.


Nyugalom.

2014. nov. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs, egy szexpartyhoz készítettek felmérést, hogy benne lennél-e egy gruppenszexben vagy sem. Nem derül ki, hogy te férfi vagy-e vagy nő, de ne szégyelld magad, nem te hoztad magad kellemetlen helyzetbe. Esetleg legközelebb ha felmégy hozzájuk, ne hagyd magad leitatni! Vagy kevesebbet, vagy egyáltalán ne igyál.

Én, jó harminc évvel ezelőtt így vesztettem el a szüzességemet. Mondjuk nem ittam. De egy érett nő magára rántott egy akkor még kuriózumnak számító butikban - záráskor. 17 éves srác voltam...

2014. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
18-as fiú vagyok
2014. nov. 26. 17:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Ifjúsági Lelki Elsősegély a 137-00 ingyenes hívószámon segíthet. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról.
2014. nov. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!