Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova járnak Budapesten szórako...

Hova járnak Budapesten szórakozni a gazdag fiatalok és celebek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 8. 20:17
 1/4 anonim válasza:

Futottam én már össze hírességgel "menőbbik" fajtából a deák téri kakasban rögtön a dohánybolt mellett.


Illetve CC kávézóban is láttam már szinésznőt.


Találkoztam már a 3-as metrón meg a 2-esen is több emberrel is férfival többnyire.. Mozgó lépcsőn is standuppolt egyszer egy Stand uppos fickó.


De kimondottan discot,pubot stb.. nem tok, meg ilyen bandázós helyeket. Ezek is évek alatt véletlen művei voltak. :D

2014. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Up, Deák Ferenc tér és környéke, a nem divatmajom fajta pedig a bulinegyedbe megy.



Ezek közül a Deákon találod a legtöbb fiatalt, ha egy esti kiruccanást szeretnél. Az Up-ban tulajdonképpen csak tinik vannak, de az ugye időponthoz kötött. A Deákon ezzel szemben minden este találsz 13-18 éves fiatalokat.



A celebeket pedig az ask.fm-en keresd. Ha nem a telefon képernyőjét bámulják, vagy a gép előtt ülnek, ugyanolyan 92. senkik mint te vagy én.

2014. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eddig a Dürer kertben találkoztam legtöbb hírességgel. :)
2014. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdv, a Bad Girlz-ben szoktak lenni nagyon gazdag magyarok, múltkor két magyar csajszi 830 ezret fizetett a piáért :)

Meg az Andrássyn lévő Hello Babybe is járnak gazdagok meg hírességek :)

2014. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!