Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten melyik kerület az,...

Budapesten melyik kerület az, amelyik gazdag, az átlagnál magasabb az életszínvonal, de csak egyszerű átlag emberek lakják?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 20. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ellentmondásos a kérdés - ahol átlagos egyszerű emberek laknak ott mitől lenne az átlagnál magasabb az életszínvonal?!
2014. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Átlag embert arra értem nem politikus, nem maffiafőnök, nem kisbáró, hanem rendes, tisztességes munkát végző emberek, akik kicsit többet engedhetnek meg maguknak.
2014. ápr. 21. 01:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt félreétenéd, az utolsó tagmondatot az anyagiakra, költekezésre értettem.
2014. ápr. 21. 01:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Főleg Észak-Buda. Én a békásmegyeri lakótelepen élek, de sokkal jobb még így is, mint Pest :D meg hát Rózsadomb... De ott nem átlagemberek laknak főként. (Kicsit ellentmondásos a kérdés)
2014. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Régi a kérdés ,de azért elmondom a véleményemet :) A gazdag ember is átlag ember ! Hiába van pénze hiába él luxusban ő is a föld alá kerül ő is megbetegszik egyszer ő is elhalálozik ! Idő halad senki sem él örökké. Szerintem az összes ember átlag csak vannak társadalmi rétegek szegény középosztály és gazdag 1 a közös mindegyikben az idő a halál ami mindenki számára eljön !!! Bocsi ,de értelmetlennek tartom a kérdést !!!
2016. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott van például a Wekerle telep, ahol a "Barátok" is laknak a Mátyás király azaz a Kós Károly téren. Ott átlagembereknek épültek polgári lakások, de az ideális körülmények miatt szinte csak kihalásos úton lehet ott lakáshoz jutni, ebből kifolyólag az árak magasabbak, mint azon környék többi részén.
2016. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!