Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kinek a bulijára mennél el a...

Kinek a bulijára mennél el a helyemben szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Bonyolult a sztori, előre is bocsánat, ha hosszú lesz. Szóval tavaly egy jó barátom által megismertem egy társaságot, abból két lány a főszereplő, nevezzük őket L-nek és K-nak. Szóval K több évig járt egy fiúval, akivel a kapcsolatuk elég rossz volt, mivel K Egerben járt iskolába, a fiú pedig Pesti volt, itt is dolgozott. A lényeg az, kibukott pár hónapja, hogy meg K és a srac szakítása előtt L lefeküdt a sráccal, sőt a fiú igergette neki, hogy szakít K-val, hogy együtt lehessenek. Összejött egy harmadik lánnyal,együtt vannak azóta is. L ki lett utálva a társaságból, rajtam kívül nem is nagyon beszél vele senki, K pedig nem tűri, ha említjük. A lényeg, mindketten szerveznek szilveszteri bulit. A K felé buli otthonülős, borozós, társasozós lesz, amit már eléggé unok. L bulija pörgősebb lesz. Melyik buliba menjek el? Nem akarok sértődést egyik részről sem. A megcsalásboz nincs közöm, nem itelkezem.


20L



2014. dec. 18. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj mindkettővel erről, hogy ők mit gondolnak. Amelyik szimpatikusabban reagál, oda menj. Vagy menj egy harmadik buliba, és meg van oldva! :)
2014. dec. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A szilveszterrel mindig csak a baj van, én is hasonló cipőben járok... Ha ki akarod békíteni őket mond meg őszintén mindkettőnek, hogy mivel nem akarsz választani közülük, ezért inkább mindkettőt kihagyod. Aztán utána még meggondolhatod magad, még mindig kevésbé lesz fájdalmas L-nek vagy K-nak, ha valamelyikük felajánlja neked, hogy menjél akkor a másik bulijába, mint ha csak utólag megtudják. Szóval csak őszintén és bátran, itt te vagy egyedül tisztakezű, te járhatsz legjobban ha ügyes vagy.
2014. dec. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam őket békíteni...K lecserélte a telefonszámát, én pedig odaadtam L-nek. K szó nélkül kinyomta. 9 éves barátságot rúgtak fel. Én meghallgattam L verzióját, ő szerelmes volt a srácba, azért feküdt le vele. Nyilván én sem tudnám megbocsátani, ha egy barátnőm szexelne a párommal. Viszont nem csak L volt a hibás, ketten kellettek hozzá. A srácot nem szidja senki. Amúgy eldöntöttem hogy egy harmadik buliba megyek, semmi kedvem nincs hallgatni az egymás kritizálását.
2014. dec. 18. 03:17
 4/4 anonim ***** válasza:

"A K felé buli otthonülős, borozós, társasozós lesz, amit már eléggé unok. L bulija pörgősebb lesz"


ilyen esetben L-ébe mennék vagy egy 3.-ba...


L megérdemli amit kapott...tudta, hogy foglalt méghozzá a párját is ismerte...gusztustalan...a r1b4ncságot lehet a szerelemre fogni...remélem majd ő is átéli azt amit K és rájön, hogy milyen érzés...

2014. dec. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!