Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nézed a Való Világot?

Miért nézed a Való Világot?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed? Van kedvenced? Ki az akit utáltál és most kedvelsz? és ki az akit szerettél de utálod? Ki érdemelné a nyereményt?
2014. dec. 19. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem nézem.
2014. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy nézem! Viccelsz velem?
2014. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6ot néztem hébe-hóba, mikor unatkoztam és nem volt semmihez se kedvem. 7esből csak a blikken megjelenő cikkeket látom.
2014. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért nézem mert nem nézem.
2014. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mostanit nem nézem mert lemaradtam róla. Már egy ideje tv-t sem nézek csak alvás előtt, ami éppen megy, belenézek, de így rendszeresen nem nézek műsorokat. Az előző hármat néztem. Lehet, hogy ez ciki vagy gáznak minősül, de én nem szégyellem, nekem tetszik az ilyesmi. Sokan teljesen ki vannak rajta akadva, hogy ilyet adnak le a tv-ben és, hogy milyen agyhalottak vannak benne. Szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy mit szeretne nézni vagy mit nem szeretne nézni, senki nincsen erre rákényszerítve. Én úgy gondolom, hogy annak ellenére, hogy milyen a villalakók értelmi szintje ez egy érdekes és szórakoztató műsor. Többektől hallottam, hogy ehhez nem kell teljesítmény, hogy valaki megnyerje, de ez nem is arról szól, hogy ki mit tett le eddig az asztalra vagy, hogy ki mit tud. Valamint ide nem feltétlenül ilyen emberek jelentkeznek, akik életükbe nem dolgoztak és buták, tanulatlanok, volt bent tanár, ügyvéd stb. ezzel csak azt akarom mondani, hogy a való életben is sok teljesen normális ember egy átmulatott éjszaka után, ahol ki tudja mik történetek megy be a munkahelyére dolgozni, ahol megfelelően teljesít magasabb pozíciókban is. Valamint szerintem az benne a jó, hogy mindenki talál magának egy "kedvencet", aki akár saját magára hasonlít vagy emlékezteti valakire vagy csak szimplán szimpatikus mert a való életben is előfordulnak ezek a dolgok. Tulajdonképpen a korunkról szól, ami jó vagy rossz, de mindenképpen igaz és szerintem egész jl visszaadja. Lehet, hogy meg van írva és el is van túlozva, de szerintem a mindenki ismer egy tipikus sz@.rkeverőt, egy rib@.ncot, egy nőcsábász pasit, egy hazudozó csajt stb...lehet, hogy itt kisarkítva vagy túlozva szerepelnek, de szerintem ezeket a tulajdonságokat mindenki megtapasztalta már. Azon alapszik az egész, hogy egy csomó idegent bezárnak egy helyre és maguktól alakulnak a dolgok, konfliktusok, történések és szerintem ezt érdekes figyelemmel kísérni.
2014. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó köszi :) én is hasonlóan vélekedem.
2014. dec. 19. 13:41
 7/9 anonim válasza:
én meg azt csodálom h a legtöbben azt irják h nem nézik megha megkérdezek valakit akkor ő azt állitja h nem nézi. de akkor ki nézi? mert nemhiába megy a műsor, g*ci nagy nézetsége van egy ilyen mocsoknak, tehát akkor hol vannak akik nézik? amugy ez a kereskedelmi televíziózás legalja szerintem
2014. dec. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nézem és utálom azt, aki szidja, de állítja, hogy nem nézi.


Azért nézem, amiért a többi sorozatot, amit nézek. Mert szórakoztat. Nem hiszem, hogy hülyébb leszek tőle, de fetrengek néha a röhögéstől.


Régebben érdekelt, hogy mit gondolnak arról, amit szeretek, aztán rájöttem, hogy eljátszhatom, hogy tetszenek a fekete-fehér francia művészfilmek, és fúj-fúj romcom-ok, de mégis milyen embereknek akarok megfelelni? Pont olyanoknak, mint akik a VV-ben szerepelnek.

2014. dec. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ezt nagyon jól látod
2014. dec. 20. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!