Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Èn elfogadom a világot...

Èn elfogadom a világot . A világ mièrt nem akar engem elfogadni?

Figyelt kérdés
Teljesen közvetlen emberke vagyok mindenkivel,szeretek mindenkit, tisztelem a másikat ,de valahogy olyan kirekesztettnek èrzem magam, vannak jobb napjaim ,de többnyire lehangolt vagyok emiatt.

2014. nov. 28. 02:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet...
2014. nov. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy túl érzékeny?


Én is közvetlen és nyitott ember vagyok, elfogadom a világot. De, akivel nem vagyunk hullámhosszon, azzal nem foglalkozok. Nem baj ez, de nem veszem magamra.

Valaki szintén nem érti, hogy én ezt vagy azt miért gondolom máshogy. Nem csinálok belőle problémát, megyek tovább.


Ha elfogadod önmagad, a világ is elfogad (legalábbis lesz olyan, aki igen :))

2014. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Átok profécia van a világon. Ez nagyon bonyolult kérdés. Nagyon bonyolult a válasz. Én annak örülök, ha valóban úgy van, ahogy a megjegyzés első felében írtad és remélem úgy is marad, ha megtudod a választ.
2014. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl "jó" vagy. Ez a baja a világnak. Szeretsz mindenkit, ez is hátrány lehet, mert ezt nem veszik jó néven. Gondolom vannak, akik elfogadnak így. A többi? Kit érdekel? Ha te nem kellesz nekik, neked se kelljenek ők. Megvagy te nélkülük is. Kirekesztenek? Egyszer majd visszasírják ezeket a napokat. Jobb vagy annál, hogy ilyeneken emészd magad. Ne foglalkozz velük, abban csak tönkremész. Ha valami nem megy, ne félj segítséget kérni, de azért tudd: egyedül is képes vagy rá. :) Erősebb vagy, mint hinnéd.
2014. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen...rájöttem,hogy a mai világban az a jò ,ha valaki bunkò ,azoknak mindig van barátnöjük szèp nagy kocsijuk, ès boldogak amikor beszòlhatnak/eltaposhatnak olyan embereket mint èn. Ha meg elszakad a cèrna ,ès szètszeded a bunkòját , akkor meg persze engem csuknak le vagy èn jövök ki az egèszböl rosszul,ezèrt van az,hogy inkább türöm ezeket ,de mègis meddig??? Ùgy leèlni az èletem,hogy mindig ott egy görèny, aki bántani akar, holott èn elviselek mindenkit ,de azt nem ha direkt rosszat akar márpedig sok ilyen van...
2014. nov. 29. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!