Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit tennétek ebben az esetben?

Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt a szilveszter és meghívtak egy házibuliba. Már voltam ugyanazon a bulin tavaly, jó volt meg minden, de mostanság valami nem stimmel velem. Szeretnék bulizni, szeretnék emberek között lenni, de egyszerűen nemtudom miért, nem akarok elmenni sehova, itthon sem akarok ülni, mert nyomasztó lenne hallani ahogy az utcán mindenki társasággl van, élvezi a szilvesztert én meg itthon ülök. Tehát, ha nektek egyedül kéne eltöltenetek egy szilvesztert mit csinálnátok?? Én arra gondoltam, hogy kiülök fent a közelemben lévő hegyen egy szép kilátású helyre, viszek magammal 2-3 sört, elszívok egy-két cigit ;) és merengek a dolgokon...
2014. dec. 20. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

ha nem a halálban van valahol az a buli és nem kell ott ragadnod ha nem tetszik,akkor a te verziódat meghagynám 2. megoldásnak.

elmennék megnézném a bulit,iszogatnék,aztán ha nincsen valami nő akit meg lehet döngetni,akkor elmennék a fenébe.

2014. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
végül is igazad van! itt van 2 megállóra xd
2014. dec. 20. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!