Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire számít átlagosnak...

Mennyire számít átlagosnak egy 45-50 fős szülinapi buli?

Figyelt kérdés

Most rendeztem (meghívtam a kedvenc kocsmámba az ismerőseimet) először szülinapot magamnak, kíváncsi vagyok mennyi szokott lenni az átlag.


Ebből az 50-ből 3-4 embert nem ismertem korábban, a többiek mind közel állnak hozzám.



2014. dec. 23. 03:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Plusz info: nem általános iskolás/gimis vagyok
2014. dec. 23. 03:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb lakodalomnak megfelel, de születésnapi bulinak nagyon sok.
2014. dec. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Szüli-napi bulira az a 4-5 fő, a legközelebbi barátainkat szoktuk meghívni, ha egyáltalán csinálunk ilyet.


Persze az ingyen kaja-pia miatt a többi is el fog menni, de hogy neked, bocsánat a szüleidnek egy qurv@ sokba fog kerülni, az is biztos. Hiszen ha gimis vagy, akkor még saját kereseted nincs.

Ennyi vendég fogadásához már külön bérelt helyiség (terembérleti díj), felszolgálók, utána takarítók (munkadíj) + amit esztek-isztok = 100 ezer Ft nem lesz rá elég, sőt a legszerényebb változatban is közel lesz a 200 ezerhez!!!

Persze, ha anyuka-apuka pénztárcája bírja, miért is ne!!!

2014. dec. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy most mi az átlag. De ebbe nincs olyan hogy ÁTLAG. Szerintem az a lényeg hogy jól érezzétek magatokat. De az átlag ember a többi után megy. Na már most ha a többi ember után megy valaki , akkor állandóan sok segget lát.
2014. dec. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Természetesen nem én fizettem az estét (inkább fordítva...), szóltam kb 80 embernek, hogy este jöjjenek egy pubba, és hát ennyien eljöttek...


Amúgy nem az a típus vagyok aki az átlag után megy, csak tapasztalat híján kivancsi voltam, hogy ez soknak, vagy kevésnek számít.

2014. dec. 23. 09:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Terembérlésért, helyfoglalásért nem kellett fizetni.
2014. dec. 23. 09:29
 7/7 anonim válasza:
Hát ált. Ha ennyi ember van akkor az ember nem kocsmába hanem a villájába hívja meg oket. De szabad országban élsz, azt csinálsz amit akarsz! XD
2014. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!