Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vízy Dorka milyen betegségben...

Vízy Dorka milyen betegségben halt meg?

Figyelt kérdés

A napokban közölték a halálhírét, egészen megdöbbentett, mert semmi jelét nem észlelte az ember, így, hallgatóként. Aztán olvastam, hogy elég régóta küzdött a dologgal, sőt, hogy eleinte félrekezelték, és hogy az utolsó pillanatig hitt a gyógyulásban, így halála a közvetlen barátait, ismerőseit is meglepte.

De, mintha minden tudósítás kényszeresen kerülné a betegség megnevezését.



2014. dec. 27. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván valamilyen rák volt.
2014. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

...vagy nem. De találgatni magam is tudok.

A betegsége érdekelne.

2015. jan. 3. 23:26
 3/5 anonim válasza:
Én valamiért csak ma hallottam a hírt, miután bemondták, hogy eltemették.. annyira ledöbbentem, biztos voltam benne, hogy ilyen hirtelen csak balesetben lehet meghalni, de nem.. Próbáltam én is rákeresni, hogy mi lehetett a halálok, én is úgy sejtem, hogy valamilyen nőgyógyászati rák, de sehol semmi nincs róla. Vagy csak én nem találom? Nagyon szerettem a Közelről-ben, kivételes képességű riporter volt, magával ragadó stílusú, biztosan emlékezni fogok rá.
2015. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sokakat megfogott a személyisége. Elég erős kisugárzása volt, ami átjött akár rádióban, akár online beszélgetésekben is. Szerintem nagyon sokatmondó (bár nem kellene ennek egyáltalán feltűnnie sem, mármint egy normális világban) hogy minden oldal sajtóorgánuma méltatta munkásságát, személyét.

Azért ez igazi elismerés.


Ami a kérdés feltevésére vitt, az az, hogy még utalás sincs a halála okára - miközben úgy tudom, hogy egyenesen könyvet akart írni róla, sőt, most januárban akarta befejezni, tehát nagyrészt kész is van.


Ehhez képest nem értem a "hírzárlatot".

2015. jan. 22. 06:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha valakit esetleg érdekel: csúnyán félrekezelt mellrákja volt.
márc. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!