Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az h nem szeretek...

Miért van az h nem szeretek emberek között lenni? Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Pont a barátom ellentéte vagyok,ő élvezi a társaságot,akkor hozzá ki a maximumot magából.

Én pedig rosszul vagyok,gyomoridegem van,nem szeretk,csak ha pár ember van a társasághoz csatlakozni. A nőket főleg utálom,én is az vagyok,és nem szeretem ha vki nagyobb figyelmet kap mint én,akkor inkább elvonulok,és meghagyom neki a figyelmet.


Csak a férfiakkal érzem jól magam. De ha nincs ott más nő,mert akkor kibontakozhatok,önmagam adhatom. Dicsérne,érzem,h kedvelnek.

lehet hülyeségnek tartjátok. De ha nálunk is vannak többen,nem szeretek kimenni,se akkor főzni,vagy bármit csinálni,mert utálom,h néznek.


Most ennyi jutott eszembe,de a szorongás eléggé visszahuz a társasági életemben,és az nem olyan jó,h párom kint van inkább mint velem.

Mit csináljak,h mondjuk önbizalmam legyen? akitől eddig éreztem az elismerést,most nincs a közelünkben,és így teljesen elment a kedvem mindentől,nem szívesen főzők,vagy tevékenykedek,sajnos ez a párom rovására is megy. de egyszerűen nem érzem jól magam,és hetek óta nincs ami ösztönözzön,nincs amiért jobb legyek,foglalkozzak magammal.


Nincs az az érzés bennem,h igen megcsinálom,mert van bennem tűz.



2014. dec. 28. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Van egy "cseppnyi" önértékelési problémád. Én ilyen témájú szakirodalmakat javasolnék.
2014. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!