Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal, h szeretek valakit megtudom változtatni?

Figyelt kérdés

Igazából nem szeretném magát az embert megváltoztatni, csak a káros(cigi,könnyűdrog) és a megfeleni vágyásán szeretnék segíteni.

Van ez a fú, nagyon szeretem, de nem ez a lényeg. Nem hiszek benne, h lehet közöttünk akármi is. De azt szeretném, h boldog élete legyen. Látom, h károsítja az egészségét, h más embernek mutatja magát, csak, h ne közösítsék ki. Azon gondolkodtam, h mi lenne, ha szigorúan csak barátilag támogatnám. Ha éreztetném vele, h nem kell másnak lennie, ha tudatnám vele, h mennyire értékes ember. Szerintetek tudok segíteni neki?


2010. júl. 4. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te nem. Ezt akarat kérdése, méghozzá a saját akarata kérdése. Ha meg akar változni, csak saját maga által tud.


people dont change

2010. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
küldj nekem emailban egy képet róla amin éppen füvezik, meg a személyes adatait (név, szül dátum, szül hely, anyja neve, lakhely), aztán én elintézem, hogy megváltozzon.
2010. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek: és én nem is tudok segíteni neki??

lehet furcsa kérdések ezek, de nem vagyok benne biztos, h hasztalan lenne a segítségem

2010. júl. 4. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:

De terelheted arrafele, ha fogékony rá.


Itt az én esetem. Van egy haverom, akinek már 2 éve mondogatom, hogy amit csinál, az későbbiekben nagyon vissza fog ütni [nem fűvezik más]. 100x elmondtam neki, durván, finoman, haverral, négyszemközt, utaltam x dologra, jövőképet mutattam neki. etc etc. amit meg tehet az ember.


De továbbra is panaszkodik, hogy igy meg ugy, meg ilyen szar az élete, viszont változtatni nem akar.


Hidd el vannak olyan emberek, akiknek JÓ a langyos lábvíz, amiben elélnek egyik napról a másikra.

...


Persze ha barátod, nem ilyen akkor meg tud. Segítő barát nemrossz.

2010. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a bizalmába fogad,és megbízik benned,akkor lehetséges...


Egyik barátnőm két éve összejött egy sráccal.A srác nagy csajozós,partizós,füvezős volt.Mióta együtt vannak,nagyon megváltozott. Látszik rajta,hogy szereti a barátnőmet,és mindent megtenne érte,és nagyon boldogok együtt. Azóta nem is volt semmi fű,csajok,ilyenek.


Szerintem nem lehetetlen,de nehéz lesz.Azért kitartás.:)

2010. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az ilyen embereken általában nem lehet segíteni. Addig csinálja majd a hülyeségeit, amíg nem koppan egy nagyot, és akkor majd tanul belőle a saját kárán. De most nem fog rád hallgatni.
2010. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudsz neki segiteni

én is voltam már ilyen helyzetben.. a cigiről nem akartam leszoktatni, a könnyü drogokról igen, de aztán láttam hogy hiába erölködök, mert neki a drog fontosabb volt bármi másnál. :( 4hónapig voltunk együtt.. jó volt jó volt persze... voltak rossz napok pl amikor vártam rá 3és fél órát egy végállomáson, aztán amikor odaért a haverjával akkor elindultunk bulizni, aztán találkozott valami régi haverjával, megkérdezték hogy kér-e füvescigit ő meg simán igent mondott ...én meg mondtam hogy vagy én vagy a fü.ő meg ledurrogot és elment füvezni :SSS

volt egy osztálytársam aki szét szivta az agyát, minden nap füvezett, szerelmes volt belém meg minden, de megmondtam neki is hogy vagy a fü vagy én, hát azt mondta hogy én, de titokban ugyanúgy füvezett...aztán később nem is tagadta már... :S

2010. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!