Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Többször beszélgettem már...

Többször beszélgettem már angol nyelven más eredetileg is külföldi emberekkel, és nem tudom megfejteni, hogy mit rövidítenek akként hogy "I c" Például "ok. I c" could lenne? Can?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Írásban beszélgettél?
2011. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, írott szövegről van szó :)
2011. ápr. 24. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ejtsd ki. i c. I see.
2011. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ember mindig tanul valami újat :D Köszönöm!
2011. ápr. 24. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

i cee


hát elég rosszul hangzik. nemtom hogy lehettek az angol származásúak annyira buták h ezt kitalálják.

2011. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha az angol abc betűit mondod ki, akkor az I C=I see. Van még egy pár ilyen, pl. U 2 (you too), U R (you are) stb.


Ez olyan, mint nálunk az 5let, 1szer, 7fő stb. Azt hiszik, menő, pedig elég gáz, főleg ha arra se figyel oda az illető, hogy aki még csak tanulja a nyelvet, azzal normálisan kéne beszélgetni, mert ezeket nehéz értelmezni.

2011. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Visszafele is szol. Ha egy szerencsetlen tanul magyarul, hulyen nez a 7fore, tuti. Erdekesseg kepp, itt van megegy. str8t.
2011. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!