Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek népszerű ott...

Hogyan legyek népszerű ott ahol már eleve kitaszítottak?

Figyelt kérdés

Egész általános iskolában a népszerűek közé tartoztam... Aztán 8.után kiköltöztünk németországba és minden megváltozott. 8évig tanultam németül úgyhogy valamennyire tudok már beszélni, de még mindig nem az igazi azért... 1,5éve együtt vagyok a barátommal úgyhogy ilyesmi ötletek hogy a külsőmmel hívjam fel magamra a figyelmet azok ki vannak lőve... tudom, hogy sok ilyen kérdés van már az oldalon, de nekem ez elég fontos, mert így elég unalmasak a hétköznapjaim, hogy senki nem szól hozzám meg cikiznek és ilyesmik... rendes és értelmes válaszokat szeretnék kapni.. köszönöm

15/l



2014. dec. 30. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

"Hogyan legyek népszerű ott ahol már eleve kitaszítottak?"


Sehogy.

2014. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen erre a részre vonatkozott, hogy rendes és értelmes válaszokat szeretnék kapni
2014. dec. 30. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:

nézd meg a bajos csajok c filmet.

az erről szól.

2014. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó de a "népszerű" és "kitaszított" olyan szinten üti egymást. Nem látod??


Akkor mondom azt, hogy vigyél nekik sütit, nem hogy barátkozni fognak, hanem még nagyobbat rúgni beléd.

2014. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg nem tudom mi köze van a külföldön tanulásnak ahhoz hogy nem szólnak hozzád meg cikiznek. Ami először eszembe jut az ez: egy ismerősöm Londonban él és állandóan veri magát ezzel. Állandóan Londonról posztol, ami persze a kutyát nem érdekel, és csak az anyja meg tesója lájkolja. Nah ha te is "vagánykodsz ezzel, akkor ez lesz a baj ott is.


Ha nem akkor meg a viselkedéseddel. Nézz magadba. Én nem ismerlek.


(1, 4 voltam, a másik nem én vagyok)

2014. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

akkor pontosítok...

nem teljesen kitaszítottak csak egyszerűen nem nem vesznek tudomást rólam kb... nem szólnak hozzám csak ha muszáj meg ilyenek és nem népszerű akarok lenni hanem inkább beilleszkedni

2014. dec. 30. 22:06
 7/7 thekinggyor válasza:
Ne akarj mindenáron megfelelni nekik, mert az a gyengeség és az önbizalom hiány jele, a gyengéket meg mindig eltapossák, vagy ahogy te fogalmaztál cikizik vagy levegőnek nézik. Probáld megtalálni önmagadat, az egyéniségedet, és mindig légy laza.
2014. dec. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!