Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szégyen, ha az ember nem megy...

Szégyen, ha az ember nem megy sehova Szilveszterezni?

Figyelt kérdés

Volt ma egy kérdés hogy ki mit csinál, hol bulizik.

És volt aki azt írta, "tvzek a szüleimmel vagyok, nézem a tűzijátékot aztán koccintás éjfélkor, majd alvás."


És Oda írták, hogy "úristen szerezz már barátokat, és egy életet!"



Szégyen ha az ember nem megy bulizni, haverokkal durrogtatni, meg piálni?



2014. dec. 31. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadnak szeretnél megfelelni, akkor nem. Ha másoknak, akkor "igen" és elég rossz életed lesz, ha mindig azt kell lesned, hogy jajj másoknak megfelelj mindenáron, ehhez vagy ahhoz mások mit szólnak, mert jajj ha rosszat gondolnak rólad akkor szégyenled magad... Kérdésed kiírása azt feltételezi, hogy másoknak szeretnél megfelelni és keresed az önigazolást szintén másoktól.
2014. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én se megyek sehova
2014. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen. Kit érdekel ki mit gondol.
2014. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki a f#szt érdekel már? Én sem megyek sehova, és? Majd pont valami nyomorult p*cs fogja nekem megmondani, hogy mi a jó? hagyjuk már...
2014. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elegem van abbol hogy masoknak kell megfelelnem,iden

azt fogadom meg hogy csak sajat magamnak feleljek meg,fogadjam el magamat ilyennek es xarok ra masok velemenyere

2014. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

én egész évben, de főleg most decemberben elég sokat mentem(dolgoztam) és szinte alig voltam itthon. már annak is örültem, ha nem csörög hajnalban az óra. emiatt nem sok kedvem van elmenni itthonról, főleg a -20 fokban.

ami pluszban bonyolítja a helyzetet az a kutyám. őt nem hagyhatom magára ilyenkor, de ha úgy alakul anya tud rá vigyázni.

most valahogy jobban vágyok egy barátnős beszélgetős iszogatós estére, mint féktelen bulizásra.

az se baj, ha nem megyek sehova. van koktélalapanyagom, tudok csinálni forralt bort azzal is elvagyok.

2014. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is ezt fogadom meg, hogy "életem ne mások véleményének fonalán rángatott marionet bábu legyen" (ahogy Biegelbauer Pál mondta). :-)
2014. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Letta_ válasza:
100%
Nem az. Te döntöd el,hogy inkább a szeretteiddel leszel vagy a haverokkal.
2014. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokan családdal töltik, mert nekik a család a fontos, mégis tudnak élni. A kettő nem zárja ki egymást. Ha valakinek olyan rögeszméje van, hogy a családdal töltött meghitt pillanatok nem számítanak életnek, az nagyon nagy bajban van.


#yolo vs #carpediem

2014. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
tőlem is mindenki kérdezgeti h. hol szilveszterezek, én megmondtam h. otthon aztán meg leszóltak h. szánalmas vagyok, meg h. barátkoznom kéne. Én meg elküldem őket a francba. Engem rohadtul nem érdekel mások szánalmas véleménye :D
2014. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!