Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek jobb társasági...

Hogyan legyek jobb társasági ember? Hogyan tudnék kirobbani a szobámból?

Figyelt kérdés
Egyfolytában a szobámban vagyok, elzárkózok mindenki elől. Csak gépezek egész nap, nem csinálok semmit, de ennek véget szeretnék venni, csak nem tudom, hogy hogyan, mert szerintem most vagyok az életem azon szakaszában, hogy semmi sem köt le. Amikor átmegyek a barátnőmhöz, akkor is csak telózunk, amikor beszélgetni akarok, akkor inkább mondja, hogy üljünk oda a géphez. Ennyire rossz társasági ember volnék? Mit kellene tennem, hogy meg tudjak változni, illetve még, hogy kint a friss levegőn is ellegyek? Segítsetek kérlek, kétségbe vagyok esve!!!

2014. dec. 28. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

szóval van barátnőd, de szexelni sem szoktatok? hmmm..

Amúgy mennyi idős vagy? :)

2014. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát, egy kis dinamit sokat segít
2014. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lány a kérdező.
2014. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Válasz valami sportot, amit a közeledben tudsz csinálni. Vannak sportegyesületek? Akár foci, úszás, röplabda, ping-pong, bármi. Mi a barátnőimmel ritkán találkozunk, mert más-más városban élünk, de havonta átlagosan egyszer össze tudunk ülni, de olyankor mindig beülünk valahova sütizni, pizzázni, inni egy kávét, teát, és ott azért nem telefonozunk, max megnézzük mennyi az idő, mutatunk 1-2 képet valamiről a telónkon, de többnyire BESZÉLGETNI szoktunk :D Szóval mondjuk ne átmenj a barátnődhöz, hanem menjetek el együtt valahova, sétálni a parkba, kirakatokat nézegetni (nem muszáj vásárolni), vagy kávézni...
2014. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!