Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van még itt olyan aki azért...

Van még itt olyan aki azért tölti otthon a szilvesztert mert élete legrosszabb éve volt 2014 és semmi kedve "ünnepelni"?

Figyelt kérdés
Évek óta elég rossz periódusban vagyok de idén minden teljesen elromlott az életemben, konkrétan életem legrosszabb éve volt ez (nem nyávogásból mondom, vagy azért hogy kifogást találjak hogy miért töltöm otthon ezt az "ünnepet"). Remélem 2015 jobb lesz :). BOLDOGABB új évet!
2014. dec. 31. 18:40
 1/9 anonim válasza:
Szia, mesélsz?
2014. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na szóval:

olyan középiskolába járok amit teljesen utálok és alig vártam az egyetemet de pont most emelték meg a ponthatárt ezért nem vettek fel szóval maradhatok még egy évet itthon ( a várost is utálom ahol élek)

egészségügyi gondjaim is voltak (hipochonder vagyok félek a betegségektől) MR vizsgálat agyi értágulat gyanúval 20 évesen, szívbetegség gyanú, ezek miatt szorongás stb. Az egész nyaram így ment el amíg mások strandoltak meg buliztak

Idén több családi konfliktus volt mint az előző években összesen

Aztán ilyen apróságok:

2 éve meghalt nagymamám (imádtam) házát most adtuk el, teljesen ki kellett pakolni, az összes emlékkel együtt plusz a kutyáját is el kellett altatni mert nem kellett senkinek

Egyszóval úgy érzem idén teljesen megállt az életem, szóval lesz mit újrakezdeni ezt várom 2015-től. Szóval inkább csendesen elsiratom ezt a szar évet.

2014. dec. 31. 18:53
 3/9 A kérdező kommentje:
De jó volt kiírni magamból:)
2014. dec. 31. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem semmi így 20 évesen, de fel a fejjel jobb lesz. Meg ugye már most is jobb, hogy kiírtad magadból:)
2014. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

"plusz a kutyáját is el kellett altatni mert nem kellett senkinek"


Menhely?

Milyen aljas dolog már elaltatni egy kutyát mert nem akartok törődni vele.

2014. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen itt a baj hogy én nagyon akartam elaltatni, de tudod másokat nem érdekel hogy az állat mit érez vagy gondol, sajnos.
2014. dec. 31. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, az előző mondatod nem írtad félre, kérdező?

Tehát inkább NEM akartad elaltatni, nem?

2014. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De félreírtam és nagyon NEM akartam elaltatni. köszi:)
2014. dec. 31. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Szívesen. A félreértések igen kellemetlenek tudnak lenni. Nehogy az legyen ebből. ;)


Bocsi, írtad az életkorod? És nemed?

Örülök, hogy megkönnyebbültél, hogy kiírtad magadból ami fáj. Együttérzésem... Nem egyszerű dolog az élet. De muszáj. Tanulni vagyunk itt. Nem annyira az iskolában. Hanem belül...

2014. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!