Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok! (30 alatt) ☺...

Fiatalok! (30 alatt) ☺ Ti hogyan szoktátok tölteni a szabadidőtöket, amikor NEM otthon vagytok? - Nemet/lakhelyet/ kort is írhattok!

Figyelt kérdés

Azt is oda írhatjátok hogy milyen gyakran.


Köszönöm!



2014. dec. 23. 09:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ez a tevékenység lehet olyan is amit otthon IS csináltok, de egyedül/társaságban szoktátok publikus helyen is.
2014. dec. 23. 09:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerősökkel összeülök inni, jó időben koncert, ping-pong. Meditációra is járok valamikor, meg futni. Van könyves közösségi ismerőseim, ők szoktak szervezni irodalmi programokat, arra is :)


nő/Budapest/25

2014. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, irodalmi programokat hol szoktatok szervezni? Milyen "könyves" ismerősök ezek?
2014. dec. 23. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:

moly.hu-n :)

kreatív írás, slameles, könyves feladatos est, de van uzsiparty is :D

2014. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, esetleg ha van még pár hasonló internetes oldal ami kapcsolódik az érdeklődésedhez, kíváncsi lennék.

Hallottam már az oldalról, de nem gondoltam hogy szervezés is megy rajta.

2014. dec. 23. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem otthon vagyok, akkor dolgozom vagy épp vásárolok, esetleg úton vagyok, mert kell. Szabadidőm minden percét otthon töltöm!


25F

2014. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!