Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sokak szerint miért furcsa,...

Sokak szerint miért furcsa, szánalmas az, ha egy huszonéves otthon tölti a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Én itthon leszek szüleimmel meg a rokon gyerekekkel. Nincsenek barátnőim, szóval senki nem hívott sehová, ismerősökre meg nem fogok ráakaszkodni, nem az én világom a bulizás, ivás úgysem. Nem értem ha az év többi napján sem járok sehová, akkor aznap miért kellene.
2014. dec. 30. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem ez a szánalmas. Az a szánalmas, hogy ennyire fontos neked más véleménye egy olyan dologban, amihez egyébként semmi köze nincs. Éld a saját életed, tégy a saját belátásaid szerint, és szarj le mindenki mást. Viszont érdemes lenne végiggondolnod az életedet, a lelkedet, hogy nincs-e valami probléma, hogy így alakultak a dolgok.


17/L

2014. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Huszonéves korban hogyhogy nincsneke barátnőid, vagy egy barátnőd legalább? Én inkább ezen csodálkozom és nem azon, hogy otthon töltöd a szilvesztert.
2014. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kamaszkori barátnők elköltöztek a városból, vagy gyerekük lett, megszakadt a kapcsolat, munkahelyen meg már nincs kivel barátkozni. Megszoktam már, nem értem miért furcsa dolog ez is, nem mindenki antiszociális lelkisérült aki ilyen helyzetben van. Nekem mostanában elég a barátom, és a családom.
2014. dec. 30. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:
És a barátod hol lesz?
2014. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mit mondd más? Az a lényeg, hogy te jó érezd magad a bőrödben!
2014. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, én 21 éves vagyok, és még soha nem töltöttem máshol a szilvesztert, mint otthon.
2014. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van barátod, akkor mi a gond? Miért nem vele leszel?
2014. dec. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!