Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az nagyon gáz ha 15 évesen...

Az nagyon gáz ha 15 évesen nem érzem szükségét barátnőnek?

Figyelt kérdés

Nem érzem úgy hogy nekem kéne egy barátnő.haverjaim meg csajoznak és kérdezik hogy miért nincsen barátnőm.más is van így ezzel? vagy ez mikor alakul ki? velem van a gond?

15/F



2015. jan. 2. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gond, mindenkinél máskor jön ez, hogy mikor szeretne. Ha még nem akarsz, akkor nem, ennyi :)
2015. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én is fiú vagyok, nemrég töltöttem a 16-ot és én is így vagyok ezzel a dologgal mint te. Sztem nem probléma.
2015. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez nem szükség kérdése, még van időd bőven barátnőt szerezni. A legtöbb kapcsolat ebben a korban amúgy sem tart pár hónapnál, jobb esetben éveknél tovább. :)
2015. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem az sőt jó dolog:D

15 éves korban még az ember nem érez "szerelmet" (dugás vágyat) majd később.

2015. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 klikkésjanem válasza:
Igazság szerint nem probléma. Sőt, jól jön, ha ilyenkor van jobb dolgod is. Kb ilyen állapotban vagyok éppen én is 18 évesen - igaz, volt másképp - szóval nem aggódnék miatta a helyedben. Ha egyszer csak valami változni fog, azt megérzed. De akkor pedig már Ő fog jobban érdekelni, és nem az, hogy MIKOR :)
2015. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én meg úgy voltam, olyan 13-16 éves koromig csajoztam, mindig mentünk buliba haverokkal 14 éves korom óta, és 17 évesen most ott vagyok, hogy nem vágyok csajokra, lehet változni fog, de most semmi komolyra nem vágyok
2015. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!