Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ciki ha valakinek...

Szerintetek ciki ha valakinek 12-13 évesen van egy pónis pulcsija?

Figyelt kérdés
Barátnőm kapott egy ilyen pónis pulcsit a H&M-ből,de fèl hordani ne,hogy kicsúfolják.Hát..ebben a mai világban...A lènyeg szerintetek ciki vagy nem az?(A pulcsi sima egy szerű babarózsszín színű ès bele van varva a közepèbe egy nagy póni)
2015. jan. 4. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki
2015. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha most nem is tetszik, rakja félre, 20 felett egyéniség lehet benne. Ne is kérdezzétek, bolond világ. :)
2015. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Én most töltöttem a 25-öt, és van egy rénszarvasos pulcsim, imádom :D Sőt, ha megnyomom, még zenél is meg villog pirosan.

Sokan megkérdezik, hogy milyen állat van rajta (annyira nem egyértelmű :D), ilyenkor mondom, hogy rénszarvas, grátiszban meg megnyomom a gombot is. Egyből elpusztul pár ezer agysejt a körülöttem lévők fejében, de egyszerűen szuperjó :D

2015. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Linó03 ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem. :)
2015. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na erről beszéltem, amit a hármas írt. :DD Ha vagy elég bolond hozzá, lehetsz még valaki 20 felett is :DD
2015. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!Ha ezeket elmondom neki biztosan megjön az önbizalma!!!Ment is a zöld "kèz" :)
2015. jan. 4. 00:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, nekem is van szarvasos pulcsim, világít az orra...Mindenki imádja, egyszerűen, mert édes és bolondos. Nyugodtan hordja a pulcsit a barátnőd! :)
2015. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Neeeem egyáltalán nem ciki!:D Én 20 évesen simán felvenném,tök vagány...meg divat mostanában a "cuki mintás" ruha,lásd pl Sugarbird disney mintásak:)
2015. jan. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Manó9919 ***** válasza:
Attól függ mert ha tul sok akkor az de ha csak egy kettő van rajta akkor nem;)
2015. jan. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!