Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ilyenkor a teendő?

Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tetszik egy lány együtt járunk busszal majdnem minden nap. Ismerjük egymást barátok vagyunk. Azon a településen ahol lakunk két iskola van és az van, hogy a másik iskola "diákjai" is azzal a busszal járnak amelyikkel mi. Ezzel alapvetően nem lenne probléma de ők vannak vagy tízen én pedig egyedül (alapvetően ezzel sem lenne probléma ha meg tudnánk férni egymás mellet de ők mindenkibe belekötnek, főleg a rivális iskola tanulóiba) csomószor megtörténik, hogy cikizik a lányt aki semmit nem ártott nekik (ez lehet, primitívebb módon való kapcsolatfelvétel is nem tudom). Na mármost én tíz éve küzdő sportolok tehát meg tudom magam védeni ha kell, de attól függetlenül nem szívesen verekednék tíz egy fejjel magasabb emberrel, de azt se szeretném ha emiatt gyengének vagy félősnek tartana ( a lány ) fogalmam sincs mit csináljak, bár hozzám nem szólnak a lányt egyfolytában szólongatják. Tudnátok tanácsot adni?

2015. jan. 5. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy verekedésre kerülne sor? Védd meg őt szavakkal.
2015. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy megvédem szavakkal de akkor azzal jönnek, hogy nekem mi közöm van ehhez az egészhez és, hogy menjek a francba. Kérdésedre a válasz azért gondolom, hogy elfajulna a dolog, mert azok a fajta emberek akik erőszakkal oldanak meg mindent. Pl ülünk a buszon és az egyik ilyen hülye gyerek odarakja az öngyújtóját a barátom arcához majd meggyújtja, nem lett semmi baja (a haveromnak) de nem a másik gyereken múlt... Am ha bárki kérdezné 14 éves vagyok
2015. jan. 5. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint, ha megakarod őt védeni mindenképp konfliktusba kerülsz. Egyszerűen kerüld el azokat a helyszíneket, ahol verekedés alakulhatna ki.
2015. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó majd megpróbálom köszi a választ
2015. jan. 7. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!