Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 2 ingyen mozijegy, hármas...

2 ingyen mozijegy, hármas barátságban, de senki nem akar fizetni +1 jegyet magának. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Gyakran kapok páros (vagy jobb esetben 4 fős) mozijegyet, élményfürdőbe belépőjegyet és hasonló dolgokat, teljesen ingyen. Ilyenkor ezeket a lehetőségeket a barátaimmal használom fel.


Viszont most mind a ketten elakarnak jönni a vetítésre, és csak két jegy van. Senki nem akar venni jegyet. Már ott tartok, hogy inkább anyával megyek el :P :D



2014. júl. 30. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ELHARMADOLJÁTOK A 3. JEGY ÁRÁT HÁRMÓTOK KÖZT, ENNYIRE ÉLETKÉPTELENEKET...
2014. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, hárman fizetitek ki a + jegyet, ennyire egyszerű
2014. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vigyél engem :D
2014. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ne haragudjatok, de az elsőnek igaza van, nagyon életképtelenek vagytok :D Mi ilyen esetben mindig harmadolni/negyedelni /akárhányadolni szoktunk, ez így tisztességes.
2014. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A 3.nak a jegyárába mindenki bele száll.

Pl 1200 ft a mozijegy akkor mind a 3-an fizettek 400 ft-ot és meg is van a 3. jegy ára. 400 ft meg senkit nem vágott padlóhoz.Ha azt nézed 400 ft-ért már nem ülsz be sehová mozizni.


Vagy elmész anyáddal.

2014. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
elmész kétszer egyedül.
2014. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk ha a kérdező ingyen kapja a jegyet és még van is olyan jó fej, hogy mindig a barátaival használja el a jegyet; akkor ő minek fizetne? Szerintem nem harmadolni kéne, hanem a másik két figura megveszi felesben a + jegyet. Még így is jól járnak. Én tuti nem hagynám, hogy akitől ingyen, vagy rossz esetben féláron szoktam jegyet kapni beleadjon bármit is.
2014. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!