Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » LÁNYOK! Ha odamenne az utcán...

Somevaa kérdése:

LÁNYOK! Ha odamenne az utcán hozzátok egy fiú akkor mit kellene mondania (mi hangozna jól)?

Figyelt kérdés
Ismerkedés. Rendes válaszokat, indokokkal.

2015. jan. 8. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy szia
2015. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne jöjjön oda !!
2015. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne utcán menj oda csajokhoz, mert az is lehet hogy megijednek! :D
2015. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
"Ott áll az új sport BMW-m. Megvárjalak vele holnap a sulid előtt??"
2015. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

"Szia! Kánten vagyok Montázsiból"


Viccet félretéve.

Az utcán való ismerkedés nem hiszem, hogy túl jó ötlet, mert könnyen félkegyelműnek néznek. Nekem a legidegesítőbb élményem az volt, hogy egy férfi akkor is jött utánam, miután elküldtem.

Van legszebb emlék is, mikor rózsával próbálkozott egy illető aki kilesett. (majdnem minden nap ugyanazon az útvonalon közlekedve...). Őszintén elmondott mindent, jól is nézett ki, de akkor sem akartam ismerkedni.


Ha valaki mégis ilyesmit tervez, akkor először is, mutatkozzon be: "szia xy vagyok, ne vedd tolakodásnak, ......... " . tovább nem tudom.


De az is előfordulhat, hogy lefújnak gázsprayvel vagy hajlakkal.

2015. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a szöveg, amit az utolsó mondott egy nagyon jó fajta köszönés. Egyébként meg nálam pl. ez nagyon sok mindentől függ. A srácnak a beállásától, ahogy mondja a szavakat, hogyan érzem magamat vele kapcsolatban. Amúgy meg semmi más nem jut eszembe, ami majdhogy nem egész biztosan jól hangzana azon kívül, amit utolsó mondott. Ezenkívül csak olyan szövegek jutnak eszembe, amiket egy srác mondjuk egy sorozatból vagy filmből, könyvből vett ki, amit én is ismerek és szeretek. Viszont annak elég kevés az esélye, hogy valaki pont azt a sorozatot fogja mondani, amit én is szeretek, szóval így elég nehéz a dolog. Egyébként meg a lényeg, hogy az illető legyen egy kicsit vicces is, mert akkor még nagyobb esélye lehet nálam.
2015. jan. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!