Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miket mondanátok angolul egy...

Miket mondanátok angolul egy lánynak ha esetleg odamegy hozzátok és leszólít a városban?

Figyelt kérdés

Nem rég Budapesten voltam és odajött egy csaj, aki leszólított angolul és nem vagyok annyira rossz angolból de azért a meglepődtem meg zavarba is jöttem kicsit hirtelen de azért megoldottam. Tudnátok olyan mondatokat, szófordulatokat írni angolul persze, amivel mondjuk el lehet hívni valahova meg lehet vele társalogni séta közben meg hasonlók. Arra lennék tulajdonképpen kíváncsi, hogy ha valakit leszólítana a kommentelők közül akkor mit mondana.

22/F.



2014. szept. 9. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezaz, magolj be par mondatot, amit a gyakorikerdeseken javasolnak, az tuti siker lesz egy perzselo ejszaka beinditasahoz :D

Most komolyan, magyarul miket mondanal? Na, most mondd azokat angolul... ha nem megy, akkor felejtsd el a kulfoldi csajokat. Ha meg a small talk sem megy, akkor azert valljuk be, hogy eleg rossz vagy angolbol.

2014. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit mondanék ha egy fiatal csaj leszólítana angolul?

"Oh my, your hair is gorgeous. And your eyes... they are like droplets of a star. It's a fine day with a refined lady like you around. Your fashion-sense is spot-on! I think we will get along just fine. Will you come with me to the theater tomorrow? I heard they are playing a very intriguing piece. I think I will invite my boyfriend too. Three's a charm, as they say. See you 'morrow!"

;)

2014. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!