Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utasítanak el a lányok...

Miért utasítanak el a lányok és úgy összességében véve az emeberek?

Figyelt kérdés
Zárkózott,gondolkozó tipus vagyok az emberekhez fatálisan viszonyulok vagy nagyon szeretek valakit vagy nagyon utálom van bennem némi empátia valamelyest segítőkész vagyok és folyton összefüggéseket keresek ha meg akarom oldani valakinek a problémáját vagy épp a sajátomat. Szeretek barátokkal lenni (igaz barátokkal) néha alkoholizálni,olykor álmodozni zenében a rock a kedvenc viszont az öltönyös olasz stílussal kombinálva. Elítélem a mai korombelieket a zenéjüket mondhatni különc vagyok de értelmes

2015. jan. 11. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom, nekem így szimpinek tűnsz:)
2015. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sokat gondolkozol, de szerintem a zárkózottságban lesz a probléma. Én is ilyen voltam.

Ha nem nyílsz meg, túl sokat, túl komoly témákról beszélsz, hát akkor... Az emberek azt szeretik, ha jól érzik magukat.

Legyél, aki vagy, de törekedj arra, hogy mindenki jól érezze magát veled és nyiss.

Nekem ez jött be. ;)

2015. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Elítélem a mai korombelieket, a zenéjüket"

Hát nekem már itt kezdődik a probléma. Olyan érzésem van veled kapcsolatban ebből a pár sorból, mintha magadat helyeznéd mindenek fölé - és ez az embereknek visszatetsző.

Semmi probléma nincs azzal, amit leírtál magadról, de lehet, hogy nyitnod kéne a világ felé. Úgy értem, nem kell mindjárt mindenkihez odarohannod, de egyszerűbb az élet, ha elfogadod a másik véleményt, ízlést, nézetet, típust...

2015. jan. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

valószínűleg szociálisan analfabéta vagy.

a pua dologra keress rá.

2015. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert egy zárkózott különc vagy aki elítéli a korabelieket.
2015. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is hasonló a problémám sajnos én is szeretek gondolkodni és logikus összefüggések alapján problémákat megoldani. A javaslatom.


Először is nyugodtan nézd az embereket hülyének, nem baj, azok.


A másik. Legyél felszínes, mindig legyél kedves, de csak kedves!


Ha beszélgetsz kizárólag felszínes témákat válassz: időjárás, mit sportolsz?, milyen fagyit szeretsz?, új starwars... ,iskola, filmek. De ne kezdj el filozofálni meg súlyos témákról beszélni sohase.


Ami még fontos hogy ne erőltess, légy laza, tegyél úgy mintha lesz*rnál mindenkit, de attól még legyél mindig kedves.


Ami a gond, mivel sansza van hogy okosabb vagy mint az átlag, kevésbé fogod élvezni az emberek társaságát és sokkal nehezebben fogsz párt ne adj isten barátot találni. Nem is biztos hogy megérne bármilyen erőfeszítést hogy megkedveltesd magad az emberekkel.

2015. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amit leírtam sajnos igaz. Akármekkora hüly*ségnek is hangzik. És még valami. A magad fajta ember hajlamos másokat kritizálni, kijavítani. Ha esetleg valaki rosszul mond vagy tud valamit a társaságodban ne javítsd ki. Ne kritizáld az embereket még ha az építő jellegű is mert bántásnak veszik. Érzékenyen reagálnak az értelemre és az inteligenciára.


És egy átlag h*lye ha megakarja védeni önmagát az én állításaimmal szemben, akkor a helyesírási hibáimat kezdi cs/sztetni mert nincs kapacitása logikus érvekkel megdönteni ezeket az állításokat.

2015. nov. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!