Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit vigyek magamal a vadaskertbe?

Mit vigyek magamal a vadaskertbe?

Figyelt kérdés
Holnap megyek kicsit félek nehezen tudok beileszkedni stb milyen ott lenni aki már volt az irjon mit vigyek stb? Jó vagy rossz sokan mondják amugy nagyon jó csak kicsit félek bocsi a nagyon sz@r fogalmazásért csak félek

2015. jan. 18. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem dolgozott ott egy rokonom,és voltam is ott nála.

Szép gondozott intézet,jó helyen van.Tök tiszta,családias,csendes,nyugodt,és állítólag nagyon jó foglalkozások vannak.

Mit vigyél?Azt nem tudom,gondolom csak alapdolgok,fogkefe,alsónemű,szabadidőruha.Szerintem hívd fel az ügyeletet,és kérdezd meg!

:)))

2015. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösszi kaptunk amugy egy kis levelet mit kell csak tábletet ne vigyek elveszik? Amugy a barlangba megyek
2015. jan. 18. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Vadaskertbe mész, nem az angol királynőt meglátogatni, ember!!!

Nézelődni, tanulni mész, nem ismerkedni :D

Vidd a szemeidet esetleg fényképezőt. Tabletet is vihetsz, miért vennék el?

Mitől félsz?

2015. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1.nem tanulni megyek oda hanem ki vizsgálára 2.mert idegenekell leszek össze zárva bármi történhet stb
2015. jan. 18. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!