Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok keseredve...

Nagyon elvagyok keseredve 18éves vagyok 167cm 68 kg es egyáltalán nem vagyok megelégedve magamal egy 15kg ot sueretnek lefogyni. Tunatok valami jo/bevált fogyokurat/dietat es lehetoleg olcsot? Koszonom szépen elöre is!

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb az, hogy otthon tornázol és rendesen eszel!!!


Heti 6 nap torna 1 nap pihi. Ebben legyen kardió és súlyzós edzés. Ha eleinte nem akarsz súlyzóst, mert nem érzed magad annyira késznek rá akkor ne vegye el ez a kedved végezz csak sima tornát otthon. Később kell a súlyzós is, ez ad neked túnust, nem leszel nagyobb ha ennyire egyszerű lenne a fiúk nem vásárolnánnak össze vissza minden táplálék kiegészítőt a növekedés érdekében. Hidd el a nagy masszív férfias izom növekedéséhez nagyon keményen oda kell tenni magad. Ha szépen edzegetsz akkor csak nőiesebb leszel karcsúbb formásabb..

Előre leszögezem nem a Rubint Rékás meg B Alexandrás tipp topp 20 perc alatt sexy popsira gondolok otthoni torna alatt...


Napi 5x evés, keveset, normálisat, vitaminban ásványi anyagban gazdag legyen. Fedje le a napi szükségleteidet.


Nézd meg, mennyi kalória kell neked naponta ahhoz, hogy havonta 0,5-max1kg!! menjen le rólad. Ne több!


Az otthoni mozgásnál még egyszer írnám nincs olcsóbb!!


Ezt akármikor elkezdheted, plusz kiadás nincs, csakis elszántság kell hozzá. Minden más kifogás, és akarat gyengeség jele! :)


18 évesen 167 cm-hez alkattól csontozattól függően 54-60-kg lenne a legjobb számodra.


Plusz vésd a fejedbe, ha elkezdesz mozogni, és rendszeresen akkor izom is lesz rajtad, az izom kisebb, ám nehezebb mint a zsír!! Így lehet a kitűzött célod 60kg-nál lesz a best of! :)


Én mikor elkezdtem sportolni 64 kg voltam, aztán 54-re lefogytam és 57kg-on kisebbnek vékonyabbnak nézek ki! :)

2014. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!!
2014. dec. 28. 13:34
 3/4 anonim válasza:

www.kaloriabazis.hu

Nekem bevált

2014. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A legjobb, ha sok zöldség, gyümölcs mellé valamennyi fehérjét és kevés keményítős ételt fogyasztasz. Ha emellett sokat sportolsz, akkor egészségesen tudsz lefogyni. De ne kezdj bele mindenféle idióta fogyókúrába, amivel kb semmit nem eszel, mert tönkreteheted az izmaid, csontjaid és az idegrendszered is. Semmiképpen ne kezdj el koplalni.
2015. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!