Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék népszerűbb?

Hogyan lehetnék népszerűbb?

Figyelt kérdés

Nincsen túl sok barátom, csak 3 emberről mondhatom el hogy ők tényleg a barátaim és számíthatok rájuk stb... 17 éves lány vagyok. Szeretnék új embereket megismerni, barátkozni, de nem tudom hogy tudnék. Ne értsetek félre én nem arra a típusú népszerűségre vágyom hogy mindenki tudja a nevem és én vagyok mindenhol a középpont, csak néhány új ismerősre. Eljárok szórakozni, nem vagyok egy otthonülős típus, de nehezen tudok új emberekkel megismerkedni úgy hogy mindig ugyanazokkal az emberekkel vagyok.

Néha egyedül érzem magam meg unatkozom.

Az osztálytársaimmal is jól kijövök, vannak köztük haverjaim, de senkire se mondanám hogy közeli barát. Miért? Hogy kell valakivel közeli barátságot kialakítani?

Bocsi én ezekhez kicsit hülye vagyok :)

Köszi előre is a segítséget!


2015. jan. 19. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

kifigyeled,hogy a csoporton belül mi képvisel értéket,aztán azokban a legjobb leszel.

a másik út,hogy valamivel nélkülözhetetlenné teszed magad.

2015. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
FB ---> picsítós kép, máris van 100 barátod.
2015. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!