Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, hogy egy bizonyos személyt nem nagyon merek felhívni?

Figyelt kérdés

Üzenetet merek neki írni,illetve ha ő hív,akkor visszahívom.De legtöbbször nem nagyon merem felhívni,csak üzenetet írni neki.Nem vagyunk rosszban,semmi bajunk nincs egymással.Nem tudom ez számít-e bármit is,de leírom:én lány vagyok,ő férfi és én vagyok a fiatalabb.


Most,ennyi információból mire tudnátok gondolni?

Lehet ,hogy furcsa kérdés,de már gondoltam kiírom.

Előfordult például az is,hogy mondta,hogy hívjam fel,de én helyette csak írtam.Igazából eszembe jutott,hogy vajon gondol-e ő erről bármit is,nem furcsállja-e kicsit.


2015. jan. 20. 20:30
 1/3 anonim válasza:
Őszintén? Túl fiatal vagy ahhoz, hogy nálad idősebb emberekkel kezdj, és a belső gátlásod ezt remekül el árulja. Nem tudod kezelni a helyzeted. Ez nem normális. Ha konkrét életkort adsz meg, akkor az segítene egy kicsit.
2015. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt hogy "kezdj" azt konkrétan mire érted?Bármiféle kapcsolatra?


Lehet,hogy hülyeséget kérdeztem amúgy,de akkor miért van az,hogy üzenetet merek neki írni (szoktam is,ha szükséges),hívni viszont kevésbé?Mindkettőt nekem kell kezdeményezni,mindkettőnek ugyanaz (lenne) a címzettje,de még a téma sem változna.


Kérted,hogy írjak kort: 17

2015. jan. 20. 22:32
 3/3 anonim válasza:

Egyszerű a dolog. Illetve lenne az egész. A dolog ott kezdődik, hogy sok mai nő 25 éves korukig sem tudnak megtanulni kommunikálni , inkább választják az írásos formát, amihez a legkevésbé sem kell ,hogy emberi mi voltodat add.


Jobb szeretnek a telefon billentyűi mögött, vagy a monitor előtt csevegni, mert erre vannak rá állva. Egyszerre mintha biztonságosabb, és kényelmesebb lenne nekik\nektek.


A telefonáláshoz, már a hangodat is adnod kell, azonnali összefüggő válaszokat adni. Tudom ez nevetséges de ez van. De 17 évesen még azt mondom oké a dolog, ezt talán tudat alatt te is jól tudod.


Mennyire élsz társasági életet, és milyen korosztályban mozognak az ismerőseid? És ez a fazon akit nem mersz felhívni, hány éves?



(A "kezd"-et arra értettem, hogy bármiféle kapcsolat felvevésre. Hisz nem így senki nem fog komolyan venni, főleg nem egy idősebb fazon. Szemtől szembe találkoztál már vele?)

2015. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!